Arbét Gašpar

Meno:  Arbét Gašpar
Pohlavie:  muž
Miesto narodenia:  Piešťany
Miesto úmrtia:  Bratislava
Povolanie:  herec inšpicient šepkár

Postavy

Rola Premiéra Inscenácia Divadlo Meno
Gróf Daun 23.10.1925 Cárovič Alexej Slovenské národné divadlo Bratislava Arbet
I. posol 28.05.1955 Herodes a Herodias Slovenské národné divadlo Bratislava Arbet
Prior johanitov vranských 09.11.1950 Bitka pri Rozhanovciach Slovenské národné divadlo Bratislava Arbet
Rejnoha, lúpežník pralesov petržalskych 31.12.1928 Když jsem plela len aneb Hrůžostrašné mordy v Petržálce Slovenské národné divadlo Bratislava Arbet
Jano, kráľovský sluha 29.10.1932 Zlatovlasá Mahulienka a zakliaty princ Slovenské národné divadlo Bratislava Arbet
Worthy 19.04.1934 3000 ľudí Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Druhý strážnik 20.08.1925 Periféria Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Ondrík 31.08.1925 Rozmajrín Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Otrok 09.10.1925 Huncút Pseudolus Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Jakub 01.11.1925 Mlynár a jeho dieťa Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Pavel 07.11.1925 Maryša Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Posol 27.11.1925 Herodes a Herodias Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Stráž 27.11.1925 Herodes a Herodias Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Kurýr 18.09.1925 Jánošík Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Išpán 18.09.1925 Jánošík Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Sluha 18.12.1925 Mnoho kriku pre nič Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Posol 18.12.1925 Mnoho kriku pre nič Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Komisár 06.01.1926 Drotár Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Rémy 13.01.1926 Rozkošná príhoda Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Václav 17.01.1926 Pražský flamender Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Policajt 27.01.1926 Zlatý močiar Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Posluha 29.01.1926 Gardový poručík Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Výpomocný sluha Jensen 12.02.1926 Divá kačka Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Otrok 26.02.1926 Salome Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Sluha 17.03.1926 Na rozcestí Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Ceremoniár 16.04.1926 Kriedový kruh Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Strážnik 16.04.1926 Kriedový kruh Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Dozorca otrokov 11.12.1926 Tragédia človeka Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Obradník 11.12.1926 Tragédia človeka Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Iný dvoran 11.12.1926 Tragédia človeka Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Agent 23.12.1926 Náš pán farár Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Sluha 30.08.1926 Živé bábky Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Jej manžel 16.09.1926 Večná mladosť Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Štefan 08.10.1926 Ženba Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Franek 21.10.1926 Strakonický gajdoš Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Jonáš Bešeňovský 10.11.1926 Reštavrácia Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Učeň 17.11.1926 Náš pán minister Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Dôstojník 12.12.1926 Emigrant Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Krutického sluha 07.01.1927 Každý múdry je dosť hlúpy Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Tomáš 05.02.1927 Ten, ktorého zauškujú Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Kazimír 02.02.1927 Čokoládová princezná Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Hulán Lumáč 04.03.1927 C. a k. armáda Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Čatár 04.03.1927 C. a k. armáda Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
I. dôstojník námorný 02.10.1927 Z Bratislavy do Šanghaja Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Prvý Mexikán 02.10.1927 Z Bratislavy do Šanghaja Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
I. ošetrovateľ 29.08.1927 Grand hotel Nevada Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Žandár 02.09.1927 Boží človek Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Detektív 09.09.1927 Študent nezbedník Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Strážnik 23.09.1927 Adam Stvoriteľ Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Vojak 21.10.1927 Zemetrasenie Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Hlásnik na Karlštejne 29.10.1927 Noc na Karlštejne Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Timoleon 16.11.1927 Hra o láske a smrti Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Strážmajster 25.11.1927 Praha - Brno - Bratislava Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Fizulini 10.12.1927 Ako sa švec Ivánek princom stal Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Slúžiaci 29.12.1927 Rozprávka zimného večera Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Zástupca Slovákov 27.01.1928 Nadčlovek Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Wagner 17.02.1928 Belasý encián Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Lokaj 22.02.1928 So srdcom si nezahrávať Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Baptiste 01.03.1928 Leonia Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
1. strážnik 23.03.1928 Večer trojkráľový Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Stráž na lodi 20.04.1928 Peer Gynt Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Fuchs 20.04.1928 Peer Gynt Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
VI. dvorný troll 20.04.1928 Peer Gynt Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
II. vojak 27.04.1928 Dobrý vojak Švejk Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
II. vojak 27.04.1928 Dobrý vojak Švejk Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Druhý četnícky závodčí 27.04.1928 Dobrý vojak Švejk Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Fuchs 27.04.1928 Dobrý vojak Švejk Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Fuchs 27.04.1928 Dobrý vojak Švejk Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
I. vojak 27.04.1928 Dobrý vojak Švejk Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Obchodník 20.08.1928 Ôsma a prvá Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Pisár vyšetrujúceho sudcu 09.09.1928 Živá mŕtvola Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Hajný 13.10.1928 Lúpežník Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Mišo Kaňúrik 30.10.1928 Statky - zmätky Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Setník Foresti 11.11.1928 Orlík Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
I. šľachtic 04.01.1929 Veta za vetu Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Strážnik 10.01.1929 Vyvrheli Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Kohút 20.01.1929 Vtáci Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Trubač 10.02.1929 Plukovník Švec Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Iný vojak 10.02.1929 Plukovník Švec Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Prvý delegát sovietov v Pense 10.02.1929 Plukovník Švec Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Lokaj 22.02.1929 Súboj lásky Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Posluha 23.02.1929 Dáma s kaméliami Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Strážnik 04.04.1929 Obrátenie Ferdiša Pištoru Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Čiašnik 25.04.1929 To je komédia Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Rajnička 15.03.1929 Čaj u pána senátora Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Druhý panoš 10.05.1930 Pravda víťazí Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Tretí umierajúci 29.09.1929 Svätý Václav Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Strážnik 09.10.1929 Peniaze ležia na ulici Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Števko 30.10.1929 Ženský zákon Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
I. študent 05.02.1930 Sanin Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Kubo 19.02.1930 Prekvapenie Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Pavel 02.03.1930 Mariša Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Prvý 02.03.1930 Mariša Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Strážnik 05.09.1930 Krútňava Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Roznášač 19.09.1930 Dobrodružstvo pani Ireny Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Poštár 27.09.1930 Anna Christie Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Walters 10.10.1930 Veľké upratovanie Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Dozorca 08.11.1930 Čarodejník Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Sluha 12.11.1930 Princ a Jano Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Jimmy 22.11.1930 Jazzový spevák Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Boy 06.12.1930 Hotel Ritz Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Andrej 19.12.1930 Prvý román Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Kubo 13.02.1931 Hlúpy Jano medzi čertami Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Tovariš 31.12.1930 Zlý duch Lumpaci vagabundus Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Sluha 21.02.1931 Veľká Katarína Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Jackson 16.09.1930 Polnočný vlak Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Policajný úradník 09.01.1931 Jožko Púčik a jeho kariéra Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Strážnik 03.09.1931 Malajský šíp Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Druhý komsomolec 15.09.1931 Kvadratúra kruhu Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Súdny zapisovateľ 30.09.1931 Búrka v pohári Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Úradník 13.10.1931 Zlaté hodinky Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Posol 17.11.1931 Kráľ Svätopluk Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Posol 22.12.1931 Hamlet Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Wilhelm 19.01.1932 Konto X Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Lokaj 24.02.1932 Vlčie duše Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Peterka 27.02.1932 Sacherova torta Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Šofér 17.09.1932 Fanny (Malajský šíp II. diel) Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Hypolit 17.09.1932 Fanny (Malajský šíp II. diel) Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Posol 29.10.1932 Nový život Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Krivý Zub 22.11.1932 Na dne Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Silný človek 01.12.1932 Pohoršenie vo svätofloriánskej doline Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Boei 08.12.1932 Nad našu silu Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Sluha z divadla 04.04.1933 Ohnivý vták Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Hlas 22.03.1930 Prípad detektíva Greya Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Sluha v kaštieli grófkinom 31.08.1933 Dobrodružstvo pri obžinkách Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Počtalion 22.09.1933 Tisíce mrzutostí Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Posol 14.10.1933 Macbeth Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Žandár 28.10.1933 Blúznivci Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Kancelársky pomocník 15.02.1934 Lekárnik Bourrachon Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Pocestný 03.03.1934 Višňový sad Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Sluha 15.03.1934 Rozumieme si...? Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Strážnik 28.03.1934 Biely orgován Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Správca väznice 20.09.1934 Čistá rasa Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Poštár 28.12.1934 Hó ruk! Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Poštár 23.10.1934 Cudzie dieťa Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Wister 22.02.1935 Justícia Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Dozorca väzňov 13.03.1935 Anarchista - Mladosť Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Asistent 11.04.1935 Machinal Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Money 23.10.1935 Ľudia v bielom Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Montér 14.12.1935 Bankinghouse Khuvich and Company Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Šofér 10.03.1936 Čierna veža Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Herold 05.12.1936 Barbora Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Inšpicient 09.12.1937 Divadlo bude žiť Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Kočiš 15.09.1938 Inkognito Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Drumont 05.02.1943 Kdesi ďaleko... Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Sluha 18.09.1943 Mária Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Sluha v kaštieli grófkinom 23.04.1936 Dobrodružstvo pri obžinkách [obnovená premiéra] Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
Žalárnik 17.10.1929 Komédia omylov Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét

Tvorca

Tvorca Premiéra Inscenácia Divadlo Meno
inšpícia 22.11.1945 Don Gil Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 19.05.1949 Atentát Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 07.10.1949 Moskovský charakter Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 31.12.1949 Figarova svadba Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 20.12.1949 Buky podpolianske Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 08.02.1950 Statky - zmätky Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 06.01.1951 Začíname žiť Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 30.05.1952 Ľubov Jarová Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 17.01.1953 Dobrodinci Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 28.03.1953 Strakonický gajdoš Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 27.01.1954 Učené ženy Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 04.12.1954 Kristína Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 15.01.1955 Legenda o láske Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 30.06.1955 Jožko Púčik a jeho kariéra Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 20.12.1956 Bol, či nebol? Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 18.05.1957 Zlatý koč Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 07.12.1957 Dom Bernardy Alby Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 22.03.1958 Čaj u pána senátora Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 29.06.1958 Diplomati Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 18.09.1960 Zmŕtvychvstanie deduška Kolomana Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 10.12.1960 Hľadanie v oblakoch Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 29.09.1963 Pán Puntila a jeho sluha Matti Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 21.03.1964 Líšky, dobrú noc! Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 30.05.1964 Plachetnice Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 06.11.1970 Maškaráda Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 25.04.1970 Viťúzi Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 11.10.1969 Tragédia človeka Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 08.03.1969 Tanec nad plačom Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 27.01.1968 Strach z pekla Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 28.05.1966 Učiteľ tanca Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 12.02.1966 Zástupca Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 18.12.1965 Diabol a Pán Boh Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 13.11.1965 Sen noci svätojánskej Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 18.05.1965 Mlyn Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 28.11.1964 Električka zvaná Túžba Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 19.12.1968 Kaktusový kvet Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 17.11.1962 Jar 71. roku Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 03.03.1963 Letní hostia Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét
inšpícia 04.11.1953 Dobrodružstvo pri obžinkoch Slovenské národné divadlo Bratislava Arbét

Dokumentácia