Slovenské národné divadlo, Bratislava

Názov:  Slovenské národné divadlo, Bratislava
Skratka:  SND
Miesto:  Bratislava
Ulica:  Pribinova
Číslo:  17
PSČ:  815 86
Zriaďovateľ:  Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky
Organizačná forma:  štátne divadlo
Dátum vzniku:  1.3.1920
Telefón:  + 421/ 2/ 204 72 289
E-mail:  snd@snd.sk
Web:  www.snd.sk
Poznámka:  Pozn. k názvu NÁRODNÉ DIVADLO: "Plagáty SND uvádzajú od 11.3.1942 v hlavičke názov Národné divadlo, bulletiny (...) od apríla 1942. Rozhodnutie o zmene názvu nie je zaznamenané v žiadnych dostupných dokumentoch ani v dobovej tlači, preto sa možno domnievať, že to bola osobná iniciatíva štátneho intendanta Dr. Ľ. Brezinského." (E. Blahová-Martišová, 2010. Súpis repertoáru SND 1920-2010, s. 282)

História divadla

Divadlo Dátum vzniku
Slovenské národné divadlo, Bratislava 1.3.1920
Zobraziť v plnej kvalite

217 obrázkov

Tvorba

Inscenácia Premiéra Súbor
Hubička 01.03.1920 Opera [SND]
Maharadžov miláčik 03.03.1920 Opera [SND]
Dalibor 06.03.1920 Opera [SND]
Osudný manéver 09.03.1920 Opera [SND]
Šárka 10.03.1920 Opera [SND]
Mamzelle Nitouche 15.03.1920 Opera [SND]
Werther 16.03.1920 Opera [SND]
Skvelá partia 18.03.1920 Opera [SND]
Psohlavci 19.03.1920 Opera [SND]
Vinobranie 24.03.1920 Opera [SND]
Tosca 27.03.1920 Opera [SND]
Dve vdovy 31.03.1920 Opera [SND]
Predaná nevesta 03.04.1920 Opera [SND]
Poľská krv 04.04.1920 Opera [SND]
Carmen 08.04.1920 Opera [SND]
Taneček panny Márinky 11.04.1920 Opera [SND]
Jej pastorkyňa 15.04.1920 Opera [SND]
Biely lev 17.04.1920 Opera [SND]
Eugen Onegin 23.04.1920 Opera [SND]
Stambulská ruža 25.04.1920 Opera [SND]
Komedianti 26.04.1920 Opera [SND]
V studni 26.04.1920 Opera [SND]
Libuša 30.04.1920 Opera [SND]
Dieťa cirkusu 04.05.1920 Opera [SND]
Bábika 06.05.1920 Opera [SND]
Madame Butterfly 08.05.1920 Opera [SND]
Mignon 12.05.1920 Opera [SND]
Postilión z Lonjumeau 22.05.1920 Opera [SND]
Jesenné manévre 24.05.1920 Opera [SND]
Čardášová princezná 30.05.1920 Opera [SND]
Tisíc a jedna noc 01.06.1920 Opera [SND]
Manon Lescaut 04.06.1920 Opera [SND]
Krista z horárne 06.06.1920 Opera [SND]
Hoffmannove poviedky 09.06.1920 Opera [SND]
Faust a Margaréta 10.06.1920 Opera [SND]
Orfeus v podsvetí 12.06.1920 Opera [SND]
Z českých mlynov 14.06.1920 Opera [SND]
Dom u troch dievčatiek 15.06.1920 Opera [SND]
Dafnis a Chloe 17.06.1920 Opera [SND]
Michuove dcérky 25.06.1920 Opera [SND]
Židovka 28.06.1920 Opera [SND]
Rigoletto 30.06.1920 Opera [SND]
Rusalka 05.11.1920 Opera [SND]
Gróf Casanova 24.11.1920 Opera [SND]
Pán profesor v pekle 02.12.1920 Opera [SND]
Zvonky kornevillské 15.12.1920 Opera [SND]
Tajomstvo 21.12.1920 Opera [SND]
Don Juan 30.12.1920 Opera [SND]
Barbier zo Sevilly 17.01.1921 Opera [SND]
Branibori v Čechách 25.01.1921 Opera [SND]
Bosonohá bajadéra 01.02.1921 Opera [SND]
Čierne lekno 19.02.1921 Opera [SND]
Netopier 25.02.1921 Opera [SND]
Madame Butterfly 10.03.1921 Opera [SND]
Eva 28.03.1921 Opera [SND]
Čert a Kača 09.04.1921 Opera [SND]
Carmen 23.04.1921 Opera [SND]
Sedliak gavalier 04.09.1921 Opera [SND]
V studni 04.09.1921 Opera [SND]
Mignon 06.09.1921 Opera [SND]
Predaná nevesta 08.09.1921 Opera [SND]
Tosca 15.09.1921 Opera [SND]
Komedianti 08.10.1921 Opera [SND]
Lešetínsky kováč 21.10.1921 Opera [SND]
Biela pani 29.11.1921 Opera [SND]
Maškarný ples 15.12.1921 Opera [SND]
Hubička 03.01.1922 Opera [SND]
Hoffmannove poviedky 27.01.1922 Opera [SND]
Manon Lescaut 21.02.1922 Opera [SND]
Traviata 03.03.1922 Opera [SND]
Židovka 28.03.1922 Opera [SND]
Jakobín 06.04.1922 Opera [SND]
Dalibor 30.04.1922 Opera [SND]
Netopier 24.08.1922 Opera [SND]
Bohéma 07.09.1922 Opera [SND]
Faust a Margaréta 22.09.1922 Opera [SND]
Šelma sedliak 21.10.1922 Opera [SND]
Zuzankino tajomstvo 23.11.1922 Opera [SND]
Mamzelle Nitouche 16.12.1922 Opera [SND]
Tannhäuser 20.12.1922 Opera [SND]
Aida 27.02.1923 Opera [SND]
Káťa Kabanová 24.03.1923 Opera [SND]
Predaná nevesta 26.08.1923 Opera [SND]
Hubička 31.08.1923 Opera [SND]
Keby som bol kráľom 08.09.1923 Opera [SND]
Eugen Onegin 14.09.1923 Opera [SND]
Libuša 29.09.1923 Opera [SND]
Návrat 04.10.1923 Opera [SND]
Rigoletto 12.10.1923 Opera [SND]
Lakmé 30.10.1923 Opera [SND]
Aida 09.11.1923 Opera [SND]
Rusalka 21.11.1923 Opera [SND]
Bludný Holanďan 21.12.1923 Opera [SND]
Pri božích mukách 04.01.1924 Opera [SND]
Louisa 18.01.1924 Opera [SND]
Postilión z Lonjumeau 31.01.1924 Opera [SND]
Poľská krv 02.02.1924 Opera [SND]
Šárka 15.02.1924 Opera [SND]
Dalibor 22.03.1924 Opera [SND]
Dafnis a Chloe 27.03.1924 Opera [SND]
Tajomstvo 10.04.1924 Opera [SND]
Kaukliar u Matky Božej 24.08.1924 Opera [SND]
Madame Butterfly 26.08.1924 Opera [SND]
Figarova svadba 13.09.1924 Opera [SND]
Predaná nevesta 14.09.1924 Opera [SND]
Nížina 20.09.1924 Opera [SND]
Carmen 28.09.1924 Opera [SND]
Dve vdovy 14.10.1924 Opera [SND]
Hubička 28.10.1924 Opera [SND]
Hoffmannove poviedky 08.11.1924 Opera [SND]
Tosca 15.11.1924 Opera [SND]
Trubadúr 20.11.1924 Opera [SND]
Komedianti 30.11.1924 Opera [SND]
Čertova stena 13.12.1924 Opera [SND]
Medovníková chalúpka 20.12.1924 Opera [SND]
Študentská láska 16.01.1925 Opera [SND]
Faust a Margaréta 24.01.1925 Opera [SND]
Evanjelista 28.02.1925 Opera [SND]
Barbier zo Sevilly 21.03.1925 Opera [SND]
André Chénier 15.04.1925 Opera [SND]
Mignon 24.04.1925 Opera [SND]
Othello 10.09.1925 Opera [SND]
Čert a Kača 26.09.1925 Opera [SND]
Vinobranie 17.10.1925 Opera [SND]
Nikola Šubič Zrínsky 29.10.1925 Opera [SND]
Bohéma 07.11.1925 Opera [SND]
Netopier 19.11.1925 Opera [SND]
Eugen Onegin 17.12.1925 Opera [SND]
Čarostrelec 09.01.1926 Opera [SND]
Sábska kráľovná 20.01.1926 Opera [SND]
Casanova 04.02.1926 Opera [SND]
Tannhäuser 20.02.1926 Opera [SND]
Svätá Ľudmila 07.03.1926 Opera [SND]
Kováč Wieland 28.04.1926 Opera [SND]
Milkovanie 08.05.1926 Opera [SND]
Jej pastorkyňa 21.08.1926 Opera [SND]
Debora 22.09.1926 Opera [SND]
Fra Diavolo 02.10.1926 Opera [SND]
Don Juan 16.10.1926 Opera [SND]
Mamzelle Nitouche 07.11.1926 Opera [SND]
Lásky hra osudná 13.11.1926 Opera [SND]
Orfeus v podsvetí 27.11.1926 Opera [SND]
Afričanka 22.12.1926 Opera [SND]
Piková dáma 19.01.1927 Opera [SND]
Tajomstvo 13.02.1927 Opera [SND]
Lohengrin 24.03.1927 Opera [SND]
Boris Godunov 10.04.1927 Opera [SND]
Mamzelle Napoleon 07.05.1927 Opera [SND]
Cigánsky barón 25.08.1927 Opera [SND]
Manon 03.09.1927 Opera [SND]
Z Bratislavy do Šanghaja 2.10.1927 Opera [SND]
Samson a Dalila 13.10.1927 Opera [SND]
Gianni Schicchi 10.11.1927 Opera [SND]
Plášť 10.11.1927 Opera [SND]
Ružový gavalier 01.01.1928 Opera [SND]
Sila osudu 21.01.1928 Opera [SND]
Messinská nevesta 04.02.1928 Opera [SND]
Lampáš 06.03.1928 Opera [SND]
Detvan 01.04.1928 Opera [SND]
Jakobín 14.04.1928 Opera [SND]
Čierne lekno 05.05.1928 Opera [SND]
Halka 26.08.1928 Opera [SND]
Jej pastorkyňa [obnovená premiéra] 28.08.1928 Opera [SND]
Psohlavci 08.09.1928 Opera [SND]
Dalibor 12.09.1928 Opera [SND]
Zlato Rýna 20.09.1928 Opera [SND]
Elektra 12.10.1928 Opera [SND]
Eva 07.11.1928 Opera [SND]
Poľský žid 17.11.1928 Opera [SND]
Lovci perál 29.11.1928 Opera [SND]
Sedliak Jakub 15.12.1928 Opera [SND]
Zlatý kohútik 22.12.1928 Opera [SND]
Dom u troch dievčatiek 06.01.1929 Opera [SND]
Bohéma 31.01.1929 Opera [SND]
V studni 08.02.1929 Opera [SND]
Žena a Boh 28.02.1929 Opera [SND]
Zvíkovský rarášok 10.03.1929 Opera [SND]
Dimitrij 14.03.1929 Opera [SND]
Čarovná flauta 23.03.1929 Opera [SND]
Čert a Káča 20.04.1929 Opera [SND]
Carmen 31.08.1929 Opera [SND]
Gajdoš Švanda 11.09.1929 Opera [SND]
Židovka 21.09.1929 Opera [SND]
Dve vdovy 25.09.1929 Opera [SND]
Tisíc a jedna noc 12.10.1929 Opera [SND]
Mona Lisa 19.10.1929 Opera [SND]
Hubička 28.10.1929 Opera [SND]
Lásky hra osudná 31.10.1929 Opera [SND]
Tosca 02.11.1929 Opera [SND]
Ilsenino srdce 14.11.1929 Opera [SND]
Veselé ženy windsorské 23.11.1929 Opera [SND]
Súmrak 01.12.1929 Opera [SND]
Hoffmannove poviedky 15.12.1929 Opera [SND]
Soňa Romanovna 31.12.1929 Opera [SND]
Fidelio 11.01.1930 Opera [SND]
Faust a Margaréta 15.01.1930 Opera [SND]
Marta alebo Trh v Richmonde 02.02.1930 Opera [SND]
Salome 13.02.1930 Opera [SND]
Kováč Wieland 04.03.1930 Opera [SND]
Donna Gloria 19.03.1930 Opera [SND]
Maškarný ples 27.03.1930 Opera [SND]
Prozit Gipsy 8.4.1930 Opera [SND]
Púpä 12.04.1930 Opera [SND]
Tanček panny Márinky 16.4.1930 Opera [SND]
Dievča zo zlatého Západu 30.04.1930 Opera [SND]
Predaná nevesta 15.05.1930 Opera [SND]
Stambulská ruža 31.08.1930 Opera [SND]
Tajomstvo 06.09.1930 Opera [SND]
El Christo de la Luz 17.09.1930 Opera [SND]
Ples v opere 15.10.1930 Opera [SND]
Bábika 25.10.1930 Opera [SND]
Trubadúr 05.11.1930 Opera [SND]
Únos zo serailu 12.11.1930 Opera [SND]
Biela pani 06.12.1930 Opera [SND]
Adieu, Mimi! 13.12.1930 Opera [SND]
Pieseň hôr 22.12.1930 Opera [SND]
Láska k trom pomarančom 24.01.1931 Opera [SND]
Roztopašná Lola 29.01.1931 Opera [SND]
Nížina 12.02.1931 Opera [SND]
Dolly 28.02.1931 Opera [SND]
Šárka 06.03.1931 Opera [SND]
Barbier zo Sevilly 25.03.1931 Opera [SND]
Moja sestra a ja 01.04.1931 Opera [SND]
Orfeus a Eurydika 18.4.1931 Opera [SND]
Miss Amerika 25.04.1931 Opera [SND]
Čachtická pani 13.05.1931 Opera [SND]
Blúdny Holanďan 15.05.1931 Opera [SND]
Cár a tesár 29.05.1931 Opera [SND]
Predaná nevesta 23.8.1931 Opera [SND]
Lohengrin 8.10.1931 Opera [SND]
Turandot 31.10.1931 Opera [SND]
Rusalka 1.12.1931 Opera [SND]
Ariadna na Naxe 12.12.1931 Opera [SND]
Skrotenie zlej ženy 16.1.1932 Opera [SND]
Simone Boccanegra 30.1.1932 Opera [SND]
Figarova svadba 19.02.1932 Opera [SND]
Mignon 17.03.1932 Opera [SND]
Čertova stena 21.4.1932 Opera [SND]
Bohéma 6.5.1932 Opera [SND]
Beatrys 25.5.1932 Opera [SND]
Jej pastorkyňa 20.08.1932 Opera [SND]
Soročinský jarmok 27.08.1932 Opera [SND]
Piková dáma 21.09.1932 Opera [SND]
Falstaff 20.10.1932 Opera [SND]
Così fan tutte 19.11.1932 Opera [SND]
Viliam Tell 14.01.1933 Opera [SND]
Lakmé 23.02.1933 Opera [SND]
Barbier z Bagdadu 18.03.1933 Opera [SND]
Thais 22.04.1933 Opera [SND]
Dalibor 04.05.1933 Opera [SND]
Mataj 20.5.1933 Opera [SND]
Branibori v Čechách 20.9.1933 Opera [SND]
Maškarný ples [obnovená premiéra] 27.09.1933 Opera [SND]
Blesk 21.10.1933 Opera [SND]
Chirurgia 09.11.1933 Opera [SND]
Tvrdé palice 9.11.1933 Opera [SND]
Don Juan 30.11.1933 Opera [SND]
Tristan a Isolda 5.1.1934 Opera [SND]
Eugen Onegin 1.2.1934 Opera [SND]
Hubička 3.2.1934 Opera [SND]
Dve vdovy 2.3.1934 Opera [SND]
Róbert diabol 17.4.1934 Opera [SND]
Libuša 3.5.1934 Opera [SND]
Faust 15.5.1934 Opera [SND]
Líška Bystrouška 18.5.1934 Opera [SND]
Jakobín 15.9.1934 Opera [SND]
Jessika 26.10.1934 Opera [SND]
Kriedový kruh 21.11.1934 Opera [SND]
Štyria grobiani 7.12.1934 Opera [SND]
Smrť kmotrička 8.2.1935 Opera [SND]
Hoffmannove poviedky 01.03.1935 Opera [SND]
Parsifal 29.3.1935 Opera [SND]
Na veľkej ceste 9.5.1935 Opera [SND]
Talianka v Alžíri 22.5.1935 Opera [SND]
Káťa Kabanová 21.9.1935 Opera [SND]
Manon 19.10.1935 Opera [SND]
Svätopluk 27.10.1935 Opera [SND]
Ruská Lady Macbeth 23.11.1935 Opera [SND]
Samum 18.1.1936 Opera [SND]
Zlomené srdce 18.1.1936 Opera [SND]
Aida 31.1.1936 Opera [SND]
Fidelio 29.02.1936 Opera [SND]
Hlad 25.3.1936 Opera [SND]
Matúš Trenčiansky 3.5.1936 Opera [SND]
Hipolyta 3.10.1936 Opera [SND]
Veselé ženy windsorské 5.11.1936 Opera [SND]
Fra Diavolo 4.12.1936 Opera [SND]
Ružový gavalier 19.12.1936 Opera [SND]
Cár Kalojan 30.1.1937 Opera [SND]
Dibuk 14.4.1937 Opera [SND]
Louisa 23.10.1937 Opera [SND]
Zvedavé ženy 6.11.1937 Opera [SND]
Dubrovnícke fašiangy 30.11.1937 Opera [SND]
V studni [obnovená premiéra] 30.11.1937 Opera [SND]
Čarovná flauta 8.1.1938 Opera [SND]
Carmen 19.2.1938 Opera [SND]
Don Carlos 23.3.1938 Opera [SND]
Vdova Rošlinka 29.4.1938 Opera [SND]
Werther 27.5.1938 Opera [SND]
Z mŕtveho domu 14.09.1938 Opera [SND]
Figarova svadba [Obnovená premiéra] 07.10.1938 Opera [SND]
Tajomstvo [Obnovená premiéra] 26.10.1938 Opera [SND]
Detvan 26.11.1938 Opera [SND]
Faust a Margaréta 22.12.1938 Opera [SND]
Šelma sedliak 19.01.1939 Opera [SND]
Psohlavci 19.02.1939 Opera [SND]
Stella 18.03.1939 Opera [SND]
Keby som bol kráľom 15.04.1939 Opera [SND]
Eugen Onegin [obnovená premiéra] 13.05.1939 Opera [SND]
Dcéra pluku 26.05.1939 Opera [SND]
Marcipánová chalúpka 16.09.1939 Opera [SND]
Bohéma 30.09.1939 Opera [SND]
Chovančina 26.10.1939 Opera [SND]
Blúdiaci Holanďan 09.12.1939 Opera [SND]
Don Pasquale 22.12.1939 Opera [SND]
Dedinský barbier 30.12.1939 Opera [SND]
Komedianti 30.12.1939 Opera [SND]
Maliar Rainer 24.02.1940 Opera [SND]
Čalmak 06.04.1940 Opera [SND]
Maškarný bál 13.04.1940 Opera [SND]
Predaná nevesta 11.05.1940 Opera [SND]
Mignon 13.06.1940 Opera [SND]
Don Juan 21.09.1940 Opera [SND]
Madame Butterfly 13.10.1940 Opera [SND]
Tosca 30.11.1940 Opera [SND]
Rigoletto 29.12.1940 Opera [SND]
La traviata 01.02.1941 Opera [SND]
Eva 08.02.1941 Opera [SND]
Peer Gynt 01.03.1941 Opera [SND]
Svitanie 12.03.1941 Opera [SND]
Aida 03.05.1941 Opera [SND]
Hubička 17.05.1941 Opera [SND]
Carmen 19.06.1941 Opera [SND]
Barbier zo Sevilly 13.09.1941 Opera [SND]
Rusalka 27.09.1941 Opera [SND]
Komedianti 09.11.1941 Opera [SND]
Sedliacka česť 09.11.1941 Opera [SND]
Jej pastorkyňa 07.12.1941 Opera [SND]
Nížina 04.01.1942 Opera [SND]
Trubadúr 15.02.1942 Opera [SND]
Salambo 11.04.1942 Opera [SND]
Čert a Kača 30.5.1942 Opera [SND]
Postilión z Lonjumeau 18.06.1942 Opera [SND]
Figarova svadba 13.9.1942 Opera [SND]
Turandot 7.11.1942 Opera [SND]
Manon 6.12.1942 Opera [SND]
Ľúbostná komédia 10.4.1943 Opera [SND]
Veselé ženy windsorské 30.4.1943 Opera [SND]
Elektra 16.5.1943 Opera [SND]
Kováč Wieland 04.09.1943 Opera [SND]
Ero z onoho sveta 03.10.1943 Opera [SND]
Dve vdovy 20.11.1943 Opera [SND]
Túžba 12.02.1944 Opera [SND]
Štyria grobiani 04.03.1944 Opera [SND]
Aida [obnovená premiéra] 01.04.1944 Opera [SND]
Tajomstvo 24.06.1944 Opera [SND]
Gianni Schicchi 16.9.1944 Opera [SND]
Plášť 16.9.1944 Opera [SND]
Bohéma 28.10.1944 Opera [SND]
Čarovný strelec 22.12.1944 Opera [SND]
Otello 24.2.1945 Opera [SND]
Marta 24.03.1945 Opera [SND]
Eugen Onegin 31.5.1945 Opera [SND]
Predaná nevesta 21.10.1945 Opera [SND]
Tosca 14.11.1945 Opera [SND]
Rigoletto 13.12.1945 Opera [SND]
Jenufa 26.1.1946 Opera [SND]
Boris Godunov 20.3.1946 Opera [SND]
Hoffmannove rozprávky 16.5.1946 Opera [SND]
Carmen 28.06.1946 Opera [SND]
Dve vdovy 28.9.1946 Opera [SND]
Barbier zo Sevilly 14.12.1946 Opera [SND]
Piková dáma 21.12.1946 Opera [SND]
Komedianti 19.02.1947 Opera [SND]
Sedliacka česť 19.2.1947 Opera [SND]
Dalibor 7.3.1947 Opera [SND]
Lampáš 17.5.1947 Opera [SND]
Snehulienka 28.9.1947 Opera [SND]
Čert a Kača 25.10.1947 Opera [SND]
Don Quijote 24.11.1947 Opera [SND]
La Traviata 17.01.1948 Opera [SND]
Soročinský jarmok 21.2.1948 Opera [SND]
Koštana 10.4.1948 Opera [SND]
Bohéma 16.6.1948 Opera [SND]
Gajdoš Švanda 2.10.1948 Opera [SND]
Faust a Margaréta 27.11.1948 Opera [SND]
Káťa Kabanová 12.1.1949 Opera [SND]
V studni 23.02.1949 Opera [SND]
Zuzankino tajomstvo 23.2.1949 Opera [SND]
Čarovná flauta 9.4.1949 Opera [SND]
Aida 5.6.1949 Opera [SND]
Eugen Onegin 13.7.1949 Opera [SND]
Čertova stena 29.10.1949 Opera [SND]
Krútňava 10.12.1949 Opera [SND]
Únos zo serailu 19.01.1950 Opera [SND]
Halka 15.3.1950 Opera [SND]
Rusalka 4.6.1950 Opera [SND]
Momčil 28.10.1950 Opera [SND]
Jakobín 27.1.1951 Opera [SND]
Barbier zo Sevilly 9.2.1951 Opera [SND]
Nížina 21.3.1951 Opera [SND]
Fidelio 28.09.1951 Opera [SND]
Rigoletto 19.10.1951 Opera [SND]
Knieža Igor 25.1.1952 Opera [SND]
Eugen Onegin 08.03.1952 Opera [SND]
Hubička 11.7.1952 Opera [SND]
Krútňava 5.12.1952 Opera [SND]
Tarasova rodina 25.4.1953 Opera [SND]
Rusalka 28.5.1953 Opera [SND]
Predaná nevesta 25.7.1953 Opera [SND]
Bohéma 10.10.1953 Opera [SND]
Psohlavci 21.11.1953 Opera [SND]
Carmen 07.01.1954 Opera [SND]
Boris Godunov 9.4.1954 Opera [SND]
Don Pasquale 27.5.1954 Opera [SND]
Juro Jánošík 10.11.1954 Opera [SND]
Madame Butterfly 03.02.1955 Opera [SND]
Jej pastorkyňa 1.4.1955 Opera [SND]
Hubička 30.4.1955 Opera [SND]
Figarova svadba 16.6.1955 Opera [SND]
Čert a Kača 20.10.1955 Opera [SND]
Traviata 24.11.1955 Opera [SND]
Don Carlos 17.3.1956 Opera [SND]
Don Juan 9.6.1956 Opera [SND]
Faust a Margaréta 12.7.1956 Opera [SND]
Rigoletto 16.09.1956 Opera [SND]
V búrke 24.11.1956 Opera [SND]
Beg Bajazid 16.02.1957 Opera [SND]
Fra Diavolo 23.03.1957 Opera [SND]
Blúdiaci Holanďan 15.06.1957 Opera [SND]
Tosca 14.07.1957 Opera [SND]
Dalibor 19.10.1957 Opera [SND]
Gavalier s ružou 25.01.1958 Opera [SND]
Figliar Geľo 01.03.1958 Opera [SND]
Othello 19.04.1958 Opera [SND]
Pelléas a Mélisanda 14.06.1958 Opera [SND]
Líška Bystrouška 15.11.1958 Opera [SND]
Manon Lescaut 20.12.1958 Opera [SND]
Medovníková chalúpka 24.01.1959 Opera [SND]
Skrotenie zlej ženy 28.02.1959 Opera [SND]
Aida 16.05.1959 Opera [SND]
Revízor 04.07.1959 Opera [SND]
Bohéma 12.07.1959 Opera [SND]
Zuzana Vojířová 03.10.1959 Opera [SND]
Soročinský jarmok 14.11.1959 Opera [SND]
Barbier zo Sevilly 16.01.1960 Opera [SND]
Svätopluk 10.03.1960 Opera [SND]
Fidelio 23.04.1960 Opera [SND]
Sadko 08.10.1960 Opera [SND]
Rodina 12.11.1960 Opera [SND]
Ako šlo vajce na vandrovku 31.12.1960 Opera [SND]
Vlk a sedem kozliatok 31.12.1960 Opera [SND]
Čarovná flauta 04.02.1961 Opera [SND]
Múdra žena 04.03.1961 Opera [SND]
Sedliacka česť 04.03.1961 Opera [SND]
Libuša 07.05.1961 Opera [SND]
Predaná nevesta 20.05.1961 Opera [SND]
Komedianti 30.06.1961 Opera [SND]
Španielska hodinka 30.06.1961 Opera [SND]
Príbeh ozajstného človeka 06.11.1961 Opera [SND]
Juro Jánošík 25.11.1961 Opera [SND]
Don Juan 22.12.1961 Opera [SND]
Odsúdenie Lukulla 17.02.1962 Opera [SND]
Sen noci svätojánskej 21.04.1962 Opera [SND]
Vzkriesenie 22.09.1962 Opera [SND]
Knieža Igor 06.11.1962 Opera [SND]
Hoffmannove poviedky 26.01.1963 Opera [SND]
Veselohra na moste 02.03.1963 Opera [SND]
Ženba 02.03.1963 Opera [SND]
Tannhäuser 18.05.1963 Opera [SND]
Trubadúr 22.06.1963 Opera [SND]
Traviata [obnovená premiéra] 06.07.1963 Opera [SND]
Eugen Onegin 28.09.1963 Opera [SND]
Čarostrelec 30.10.1963 Opera [SND]
Mister Scrooge 30.11.1963 Opera [SND]
Marta 02.02.1964 Opera [SND]
Maškarný bál 07.03.1964 Opera [SND]
Piková dáma 13.06.1964 Opera [SND]
Dve vdovy 12.07.1964 Opera [SND]
Svätopluk [obnovená premiéra] 06.09.1964 Opera [SND]
Odsúdenie Lukulla [obnovená premiéra] 20.09.1964 Opera [SND]
Cardillac 19.12.1964 Opera [SND]
Koncert v obrazárni 31.12.1964 Opera [SND]
Sila osudu 13.02.1965 Opera [SND]
Krútňava 07.05.1965 Opera [SND]
Židovka 29.05.1965 Opera [SND]
Talianka v Alžíri 18.09.1965 Opera [SND]
Turandot 20.11.1965 Opera [SND]
Čert a Kača 25.12.1965 Opera [SND]
Jej pastorkyňa 13.02.1966 Opera [SND]
Ariadna na Naxe 19.03.1966 Opera [SND]
Profesor Mamlock 21.05.1966 Opera [SND]
Konzul 02.07.1966 Opera [SND]
Nabucco 22.10.1966 Opera [SND]
Orfeus a Eurydika 19.11.1966 Opera [SND]
Albert Herring 31.12.1966 Opera [SND]
Gróf Ory 04.02.1967 Opera [SND]
Peter a Lucia 29.04.1967 Opera [SND]
Rienzi 03.06.1967 Opera [SND]
Svet na Mesiaci 05.07.1967 Opera [SND]
André Chénier 30.09.1967 Opera [SND]
Udatný kráľ 04.11.1967 Opera [SND]
Predaná nevesta 06.01.1968 Opera [SND]
Barbier zo Sevilly 11.02.1968 Opera [SND]
Macbeth 27.03.1968 Opera [SND]
Gianni Schicchi 27.06.1968 Opera [SND]
Plášť 27.06.1968 Opera [SND]
Biela nemoc 28.10.1968 Opera [SND]
Xerxes 08.01.1969 Opera [SND]
Norma 22.02.1969 Opera [SND]
Cisárove nové šaty 29.03.1969 Opera [SND]
Zápisník strateného 29.03.1969 Opera [SND]
Grécke pašie 09.11.1969 Opera [SND]
Rigoletto 17.01.1970 Opera [SND]
Fidelio 14.03.1970 Opera [SND]
Svätopluk 14.06.1970 Opera [SND]
Maškarný bál [obnovená premiéra] 05.09.1970 Opera [SND]
Ifigénia v Aulide 10.12.1970 Opera [SND]
Figarova svadba 03.04.1971 Opera [SND]
Madame Butterfly 09.10.1971 Opera [SND]
Così fan tutte 18.12.1971 Opera [SND]
Svätopluk [obnovená premiéra] 16.09.1972 Opera [SND]
Juro Jánošík 07.10.1972 Opera [SND]
Eugen Onegin 05.11.1972 Opera [SND]
Rusalka 16.12.1972 Opera [SND]
Carmen 02.03.1973 Opera [SND]
Vec Makropulos 07.04.1973 Opera [SND]
Tosca 02.06.1973 Opera [SND]
Hra o láske a smrti 30.09.1973 Opera [SND]
Don Pasquale 21.12.1973 Opera [SND]
Modrofúzov zámok 03.02.1974 Opera [SND]
Pimpinone 03.02.1974 Opera [SND]
Trubadúr [obnovená premiéra] 23.03.1974 Opera [SND]
Porgy a Bess 08.06.1974 Opera [SND]
Fidelio 06.10.1974 Opera [SND]
Tri životy 23.11.1974 Opera [SND]
Martin a Slnko 18.01.1975 Opera [SND]
Faust a Margaréta 12.04.1975 Opera [SND]
Sobášna kancelária 18.05.1975 Opera [SND]
Don Giovanni 05.10.1975 Opera [SND]
La traviata 15.11.1975 Opera [SND]
Traviata 15.11.1975 Opera [SND]
Pani úsvitu 07.02.1976 Opera [SND]
Salome 21.05.1976 Opera [SND]
Médium 11.06.1976 Opera [SND]
Vzkriesenie 09.10.1976 Opera [SND]
Lohengrin 17.12.1976 Opera [SND]
Bohéma 18.03.1977 Opera [SND]
Žobrácka opera 23.04.1977 Opera [SND]
Svietnik 12.06.1977 Opera [SND]
Boris Godunov 02.10.1977 Opera [SND]
Káťa Kabanová 24.02.1978 Opera [SND]
Aida 10.06.1978 Opera [SND]
Krútňava 07.10.1978 Opera [SND]
Eugen Onegin [obnovená premiéra] 04.11.1978 Opera [SND]
Barbier zo Sevilly 16.12.1978 Opera [SND]
Nížina 03.03.1979 Opera [SND]
Tanec nad plačom 26.5.1979 Opera [SND]
Rozsudok 06.10.1979 Opera [SND]
Lucia di Lammermoor 17.11.1979 Opera [SND]
Hubička 09.02.1980 Opera [SND]
Figarova svadba 14.06.1980 Opera [SND]
Elektra 04.10.1980 Opera [SND]
Manon 14.11.1980 Opera [SND]
Slávnostný koncert opery SND 15.3.1981 Opera [SND]
Čert a Kača 11.06.1981 Opera [SND]
Don Carlos 17.10.1981 Opera [SND]
Osud zhýralca 20.02.1982 Opera [SND]
Fidelio [obnovená premiéra] 12.03.1982 Opera [SND]
Così fan tutte 19.06.1982 Opera [SND]
Dalibor 08.10.1982 Opera [SND]
Predaná nevesta [obnovená premiéra] 22.01.1983 Opera [SND]
Dido a Aeneas 04.03.1983 Opera [SND]
Nápoj lásky 18.06.1983 Opera [SND]
Obliehanie Bystrice 08.10.1983 Opera [SND]
Don Giovanni 21.12.1983 Opera [SND]
Komedianti 27.01.1984 Opera [SND]
Sedliacka česť 27.01.1984 Opera [SND]
Hostina 13.04.1984 Opera [SND]
Blúdiaci Holanďan 20.06.1984 Opera [SND]
Katarína Izmajlovová 23.11.1984 Opera [SND]
Simon Boccanegra 11.01.1985 Opera [SND]
Svätopluk 07.05.1985 Opera [SND]
Barbier zo Sevilly 28.06.1985 Opera [SND]
Carmen 10.10.1985 Opera [SND]
Wozzeck 9.1.1986 Opera [SND]
Francois Villon 14.02.1986 Opera [SND]
Maškarný bál 14.05.1986 Opera [SND]
Jej pastorkyňa 9.10.1986 Opera [SND]
Čarovná flauta 19.12.1986 Opera [SND]
Tosca [obnovená premiéra] 3.1.1987 Opera [SND]
Zo života hmyzu 21.2.1987 Opera [SND]
Rigoletto 15.5.1987 Opera [SND]
Knieža Igor 2.10.1987 Opera [SND]
Figarova svadba [obnovená premiéra] 17.10.1987 Opera [SND]
Rusalka 18.12.1987 Opera [SND]
Veselé paničky z Windsoru 3.2.1988 Opera [SND]
Slávik 24.6.1988 Opera [SND]
Šťastný princ 24.6.1988 Opera [SND]
Krútňava [obnovená premiéra] 23.9.1988 Opera [SND]
Námesačná 10.10.1988 Opera [SND]
Piková dáma 6.1.1989 Opera [SND]
Julietta 9.3.1989 Opera [SND]
Macbeth 18.5.1989 Opera [SND]
Faust a Margaréta 28.6.1989 Opera [SND]
Adriana Lecouvreur 1.11.1989 Opera [SND]
Příhody lišky Bystrušky 16.12.1989 Opera [SND]
Svätopluk [obnovená premiéra] 24.2.1990 Opera [SND]
Madame Butterfly 10.10.1990 Opera [SND]
Sila osudu 21.12.1990 Opera [SND]
Idomeneo 15.1.1991 Opera [SND]
Lucia di Lammermoor [obnovená premiéra] 7.6.1991 Opera [SND]
Figarova svadba 28.9.1991 Opera [SND]
Netopier 31.12.1991 Opera [SND]
Veľká doktorská rozprávka 21.3.1992 Opera [SND]
Hoffmannove poviedky 5.6.1992 Opera [SND]
La Traviata 16.10.1992 Opera [SND]
Eugen Onegin 5.2.1993 Opera [SND]
Korunovácia Poppey 2.4.1993 Opera [SND]
Tosca [koncertné uvedenie] 04.05.1993 Opera [SND]
Don Pasquale 18.6.1993 Opera [SND]
Otello 15.10.1993 Opera [SND]
Divadelný riaditeľ 17.12.1993 Opera [SND]
Záhradníčka z lásky 17.12.1993 Opera [SND]
Tannhäuser 8.1.1994 Opera [SND]
Barbier zo Sevilly 2.6.1994 Opera [SND]
Svätopluk [druhá obnovená premiéra] 10.9.1994 Opera [SND]
Bohéma 7.10.1994 Opera [SND]
Don Quichotte 17.03.1995 Opera [SND]
Pelléas a Mélisanda 9.5.1995 Opera [SND]
Trubadúr 12.10.1995 Opera [SND]
Trojruža 13.1.1996 Opera [SND]
Mefistofeles 1.3.1996 Opera [SND]
Predaná nevesta 7.6.1996 Opera [SND]
Vzkriesenie 5.10.1996 Opera [SND]
Čarovná flauta 24.1.1997 Opera [SND]
Don Carlos 21.3.1997 Opera [SND]
Tosca 14.6.1997 Opera [SND]
Rusalka 17.10.1997 Opera [SND]
Così fan tutte 17.1.1998 Opera [SND]
Námesačná 20.3.1998 Opera [SND]
Aida 19.6.1998 Opera [SND]
Svätopluk 26.9.1998 Opera [SND]
Komedianti 13.11.1998 Opera [SND]
Sedliacka česť 13.11.1998 Opera [SND]
Únos zo serailu 29.1.1999 Opera [SND]
Falstaff 23.4.1999 Opera [SND]
Nabucco 8.10.1999 Opera [SND]
Krútňava 9.12.1999 Opera [SND]
Nápoj lásky 25.2.2000 Opera [SND]
Werther 28.4.2000 Opera [SND]
Hamlet 5.10.2000 Opera [SND]
Tajomný kľúč 15.12.2000 Opera [SND]
Panna Orleánska 2.3.2001 Opera [SND]
Don Giovanni 25.5.2001 Opera [SND]
Luisa Miller 4.10.2001 Opera [SND]
Noc v Benátkach 7.12.2001 Opera [SND]
Carmen 8.3.2002 Opera [SND]
Zlatý kohútik 18.5.2002 Opera [SND]
Majstrovská lekcia Marie Callas 15.6.2002 Opera [SND]
Očakávanie 4.10.2002 Opera [SND]
Plášť 4.10.2002 Opera [SND]
Andrea Chénier 18.12.2002 Opera [SND]
Popoluška alebo Triumf cnosti 7.3.2003 Opera [SND]
Hubička 30.5.2003 Opera [SND]
Káťa Kabanová 3.10.2003 Opera [SND]
Hrad kniežaťa Modrofúza 6.11.2003 Opera [SND]
Macbeth 19.12.2003 Opera [SND]
Dcéra pluku 19.3.2004 Opera [SND]
Alcina 4.6.2004 Opera [SND]
The Players 1.10.2004 Opera [SND]
Maškarný bál (Gustáv III.) 19.12.2004 Opera [SND]
Rusalka 18.3.2005 Opera [SND]
Peter Grimes 3.6.2005 Opera [SND]
Eugen Onegin 16.9.2005 Opera [SND]
Veselá vdova 9.12.2005 Opera [SND]
Turandot 3.3.2006 Opera [SND]
Figarova svadba 2.6.2006 Opera [SND]
Komedianti 20.10.2006 Opera [SND]
Sedliacka česť 20.10.2006 Opera [SND]
Martin a slnko 15.12.2006 Opera [SND]
Ariadna na Naxe 27.4.2007 Opera [SND]
Krútňava [obnovená premiéra] 20.5.2007 Opera [SND]
Trubadúr 8.6.2007 Opera [SND]
Madama Butterfly 5.10.2007 Opera [SND]
Kóma 24.11.2007 Opera [SND]
Lucrezia Borgia 30.11.2007 Opera [SND]
Boris Godunov 25.4.2008 Opera [SND]
Svätopluk 7.11.2008 Opera [SND]
Orfeus a Eurydika 5.12.2008 Opera [SND]
Predaná nevesta 27.3.2009 Opera [SND]
Opustený ostrov 29.5.2009 Opera [SND]
Hry o Márii 9.10.2009 Opera [SND]
Čarovná flauta 2.12.2009 Opera [SND]
Mathilde de Guise 24.1.2010 Opera [SND]
Faust 26.3.2010 Opera [SND]
Puritáni 18.6.2010 Opera [SND]
Dvaja Foscariovci 22.10.2010 Opera [SND]
Kominárik 27.11.2010 Opera [SND]
Víly 19.6.2011 Opera [SND]
Otello 21.10.2011 Opera [SND]
Mister Scrooge 18.11.2011 Opera [SND]
Netopier 30.12.2011 Opera [SND]
Jenůfa 23.3.2012 Opera [SND]
Manon Lescaut 15.6.2012 Opera [SND]
Maria Theresia 11.10.2012 Opera [SND]
Veľká doktorská rozprávka 6.12.2012 Opera [SND]
Barbier zo Sevilly 8.2.2013 Opera [SND]
Lohengrin 24.5.2013 Opera [SND]
Opera je zábava! 14.9.2013 Opera [SND]
Rigoletto 4.10.2013 Opera [SND]
Dorian Gray 8.11.2013 Opera [SND]
Bohéma 31.1.2014 Opera [SND]
La clemenza di Tito 21.3.2014 Opera [SND]
Piková dáma 23.5.2014 Opera [SND]
O čarovnej flaute a iných kúzlach 12.10.2014 Opera [SND]
Salome 14.11.2014 Opera [SND]
Zem úsmevov 17.1.2015 Opera [SND]
Romeo a Júlia 6.3.2015 Opera [SND]
Šperky Madony 29.5.2015 Opera [SND]
Kráľ Teodor v Benátkach 24.6.2015 Opera [SND]
Figaro sem, Figaro tam 12.9.2015 Opera [SND]
Komedianti [obnovená premiéra] 18.9.2015 Opera [SND]
Turandot [obnovená premiéra] 26.9.2015 Opera [SND]
Vec Makropulos 6.11.2015 Opera [SND]
Così fan tutte 22.1.2016 Opera [SND]
Fidelio 8.4.2016 Opera [SND]
Simon Boccanegra 20.5.2016 Opera [SND]
Nepredajme nevestu! 10.9.2016 Opera [SND]
Faustovo prekliatie 21.10.2016 Opera [SND]
Triptych (Gianni Schicchi) 17.2.2017 Opera [SND]
Triptych (Plášť) 17.2.2017 Opera [SND]
Triptych (Sestra Angelika) 17.2.2017 Opera [SND]
Arsilda 9.3.2017 Opera [SND]
Židovka 7.4.2017 Opera [SND]
Únos zo serailu 16.6.2017 Opera [SND]
Dafnis a Chloé 21.09.2017 Opera [SND]
Španielska hodinka 21.09.2017 Opera [SND]
Il signor Bruschino 2.12.2017 Opera [SND]
Krútňava [obnovená premiéra] 4.1.2018 Opera [SND]
Sadko 26.1.2018 Opera [SND]
Poľská krv 13.04.2018 Opera [SND]
Tosca 2.6.2018 Opera [SND]
Don Carlo 19.10.2018 Opera [SND]
Rozprávka o šťastnom konci 27.04.2019 Opera [SND]
Hoffmannove poviedky 14.6.2019 Opera [SND]
Rusalka 20.02.2020 Opera [SND]
Aida 26.09.2020 Opera [SND]
Denník Anny Frankovej 28.11.2020 Opera [SND]
Argentínsky tanec (Baletný divertissement) 19.05.1920 Balet [SND]
Coppélia 19.05.1920 Balet [SND]
Dunajské vlnky (Baletný divertissement) 19.05.1920 Balet [SND]
Holandská idyla (Baletný divertissement) 19.05.1920 Balet [SND]
Po plese (Baletný divertissement) 19.05.1920 Balet [SND]
Slovanský tanec (Baletný divertissement) 19.05.1920 Balet [SND]
Španielsky tanec (Baletný divertissement) 19.05.1920 Balet [SND]
Kráľovná bábok 17.06.1920 Balet [SND]
Coppélia 05.01.1923 Balet [SND]
Z rozprávky do rozprávky 27.08.1923 Balet [SND]
Benátsky karneval 20.10.1923 Balet [SND]
Pierotkin závoj 20.10.1923 Balet [SND]
Kráľovná bábok 16.12.1923 Balet [SND]
Rozprávka o Janovi 22.01.1924 Balet [SND]
Coppélia 15.03.1924 Balet [SND]
Rok na dedine. Slovanské tance 31.08.1924 Balet [SND]
Princezná Hyacinta 25.10.1924 Balet [SND]
Labutie jazero 21.02.1925 Balet [SND]
Snehuliak 05.12.1925 Balet [SND]
Andersen 25.3.1926 Balet [SND]
Rok na dedine [obnovená premiéra] 18.9.1926 Balet [SND]
Gizela 20.11.1926 Balet [SND]
Šeherezáda 20.11.1926 Balet [SND]
Ľahkovážny Pierot 19.08.1928 Balet [SND]
Luskáčik 14.11.1928 Balet [SND]
Legenda o Jozefovi 10.04.1929 Balet [SND]
Slovanské tance [druhá obnovená premiéra] 01.05.1929 Balet [SND]
Figurky z porcelánu 01.12.1929 Balet [SND]
Z rozprávky do rozprávky 22.12.1929 Balet [SND]
Egyptská noc 16.11.1930 Balet [SND]
Sylvia 16.11.1930 Balet [SND]
Slovácka nedeľa 19.02.1931 Balet [SND]
Nikotína 23.12.1931 Balet [SND]
Vták Ohnivák 23.12.1931 Balet [SND]
Pán Twardowski 25.3.1933 Balet [SND]
Biele knieža 23.12.1933 Balet [SND]
Princezná Raymonda 20.12.1934 Balet [SND]
V tureckom zajatí 30.11.1935 Balet [SND]
Oživené fresky 25.03.1936 Balet [SND]
Z rozprávky do rozprávky 25.12.1936 Balet [SND]
Svadba na Ukrajine 23.12.1937 Balet [SND]
Štedrovečerný sen 23.12.1937 Balet [SND]
Labutie jazero 16.12.1939 Balet [SND]
Z rozprávky do rozprávky 31.05.1940 Balet [SND]
Papillons 26.10.1940 Balet [SND]
Polovecké tance 26.10.1940 Balet [SND]
Šeherezáda 26.10.1940 Balet [SND]
Coppélia 18.01.1941 Balet [SND]
Víly 18.01.1941 Balet [SND]
Z rozprávky do rozprávky 16.11.1941 Balet [SND]
Spiaca krásavica 22.03.1942 Balet [SND]
Karneval 30.1.1943 Balet [SND]
Legenda o Jozefovi 30.1.1943 Balet [SND]
Raymonda 11.6.1943 Balet [SND]
Imbrek s nosom 29.04.1944 Balet [SND]
Medovníkové srdce 29.04.1944 Balet [SND]
Polovecké tance 29.04.1944 Balet [SND]
Kráľovná bábok 14.1.1945 Balet [SND]
Požiadanie o tanec 14.1.1945 Balet [SND]
Tarantella 14.1.1945 Balet [SND]
Princezná Hyacinta 22.12.1945 Balet [SND]
Slovanské tance 8.6.1946 Balet [SND]
Labutie jazero 25.1.1947 Balet [SND]
Karneval 12.4.1947 Balet [SND]
Šeherezáda 12.4.1947 Balet [SND]
Talianske capriccio 12.4.1947 Balet [SND]
Z rozprávky do rozprávky 11.5.1947 Balet [SND]
Hlúpy Jano 7.6.1947 Balet [SND]
Bolero 6.5.1948 Balet [SND]
Petruška 6.5.1948 Balet [SND]
Rapsódia v modrom 6.5.1948 Balet [SND]
Morská panna 6.11.1948 Balet [SND]
Polovecké tance 6.11.1948 Balet [SND]
Sylfidy 6.11.1948 Balet [SND]
Orfeus a Eurydika 12.3.1949 Balet [SND]
Romeo a Júlia 19.11.1949 Balet [SND]
Bolero 22.2.1950 Balet [SND]
Coppélia 22.2.1950 Balet [SND]
Pieseň mieru 22.2.1950 Balet [SND]
Raymonda 09.12.1950 Balet [SND]
Popoluška 18.5.1951 Balet [SND]
Raymonda [obnovená premiéra] 12.12.1951 Balet [SND]
Plamene Paríža 27.6.1952 Balet [SND]
Bachčisarajská fontána 13.02.1953 Balet [SND]
Labutie jazero 26.9.1953 Balet [SND]
Romeo a Júlia 20.2.1954 Balet [SND]
Červený mak 26.6.1954 Balet [SND]
Šatôčka 23.07.1955 Balet [SND]
Z rozprávky do rozprávky 28.1.1956 Balet [SND]
Gizela 28.4.1956 Balet [SND]
Ples kadetov 28.4.1956 Balet [SND]
Luskáčik 22.12.1956 Balet [SND]
Gajané 4.5.1957 Balet [SND]
Spiaca krásavica 28.11.1957 Balet [SND]
Fadetta 28.6.1958 Balet [SND]
Kamenný kvietok 24.10.1958 Balet [SND]
Laurencia 28.3.1959 Balet [SND]
Šeherezáda 19.12.1959 Balet [SND]
Trojrohý klobúk 19.12.1959 Balet [SND]
Rytierska balada 10.6.1960 Balet [SND]
Rozprávka o Janovi 10.12.1960 Balet [SND]
Púť v búrke 31.05.1961 Balet [SND]
Dafnis a Chloe 7.10.1961 Balet [SND]
Zázračný mandarín 7.10.1961 Balet [SND]
Doktor Jajbolí 14.1.1962 Balet [SND]
Sluha dvoch pánov 9.6.1962 Balet [SND]
Chopiniáda 15.12.1962 Balet [SND]
Paganini 15.12.1962 Balet [SND]
Straussiáda 15.12.1962 Balet [SND]
Snehulienka a sedem trpaslíkov 07.04.1963 Balet [SND]
Francesca da Rimini 20.07.1963 Balet [SND]
Karneval 20.07.1963 Balet [SND]
Valpurgina noc 20.07.1963 Balet [SND]
Legenda o láske 22.12.1963 Balet [SND]
Labutie jazero 11.04.1964 Balet [SND]
Rozkaz 15.11.1964 Balet [SND]
Skýtska suita 15.11.1964 Balet [SND]
Svätenie jari 15.11.1964 Balet [SND]
Raymonda 13.03.1965 Balet [SND]
Ikaros 17.10.1965 Balet [SND]
Peter a vlk 17.10.1965 Balet [SND]
Skrinka hračiek 17.10.1965 Balet [SND]
Šeherezáda [obnovená premiéra] 06.01.1966 Balet [SND]
Slovanské tance 17.04.1966 Balet [SND]
Giselle 25.09.1966 Balet [SND]
Američan v Paríži 12.03.1967 Balet [SND]
Čarodejná láska 12.03.1967 Balet [SND]
Deviata vlna 12.03.1967 Balet [SND]
Dievča a chuligán 03.12.1967 Balet [SND]
Leningradská symfónia 03.12.1967 Balet [SND]
Tanečná suita 03.12.1967 Balet [SND]
Romeo a Júlia 28.04.1968 Balet [SND]
Spiaca krásavica 01.12.1968 Balet [SND]
Don Quijote 19.02.1970 Balet [SND]
Z rozprávky do rozprávky 04.10.1970 Balet [SND]
Labutie jazero 23.09.1972 Balet [SND]
Bachčisarajská fontána 06.05.1973 Balet [SND]
Bolero (Balety XX. storočia) 24.11.1973 Balet [SND]
Klasická symfónia (Balety XX. storočia) 24.11.1973 Balet [SND]
Listy dôverné (Balety XX. storočia) 24.11.1973 Balet [SND]
Vták Ohnivák (Balety XX. storočia) 24.11.1973 Balet [SND]
Gajané 20.04.1974 Balet [SND]
Balada o strome (Hrdinská trilógia) 07.09.1974 Balet [SND]
Hrdinská trilógia (Ej, husári) 07.09.1974 Balet [SND]
Preludio eroico (Hrdinská trilógia) 07.09.1974 Balet [SND]
Pygmalion 13.10.1974 Balet [SND]
Giselle 22.02.1975 Balet [SND]
Stretnutie s Mahlerom (Baletná symfónia) 27.05.1975 Balet [SND]
Stretnutie s Mahlerom (Kruhový tanec) 27.05.1975 Balet [SND]
Stretnutie s Mahlerom (Výkriky) 27.05.1975 Balet [SND]
Doktor Jajbolí 31.12.1975 Balet [SND]
Baletný koncert 1.1.1976 Balet [SND]
Romeo a Júlia 16.04.1976 Balet [SND]
Baletné miniatúry 8.10.1976 Balet [SND]
Márna opatrnosť 29.01.1977 Balet [SND]
Baletné miniatúry VI. 22.4.1977 Balet [SND]
Anna Kareninová 10.12.1977 Balet [SND]
Popoluška 07.04.1978 Balet [SND]
Večer baletnej pantomímy 23.10.1978 Balet [SND]
Carmen 07.04.1979 Balet [SND]
Petruška 07.04.1979 Balet [SND]
Rímske fontány 07.04.1979 Balet [SND]
Coppélia 05.01.1980 Balet [SND]
Triptych života (Čarodejná noc) 26.04.1980 Balet [SND]
Triptych života (Poème macabre) 26.04.1980 Balet [SND]
Triptych života (Zaklínadlá) 26.04.1980 Balet [SND]
Spartakus 30.01.1981 Balet [SND]
Chopiniana 13.03.1981 Balet [SND]
Ples kadetov 13.03.1981 Balet [SND]
Dom Bernardy Alby 22.05.1981 Balet [SND]
Luskáčik 27.11.1981 Balet [SND]
Zvonár z Notre Dame 16.04.1982 Balet [SND]
Legenda o láske 17.11.1982 Balet [SND]
Tri karty 15.04.1983 Balet [SND]
Márnotratný syn 11.11.1983 Balet [SND]
Svätenie jari 11.11.1983 Balet [SND]
Čert na dedine 11.5.1984 Balet [SND]
Špalíček 28.9.1984 Balet [SND]
Narodil sa chrobáčik 16.02.1985 Balet [SND]
Metamorfózy 03.04.1985 Balet [SND]
Vojak a matka 03.04.1985 Balet [SND]
Labutie jazero 06.11.1985 Balet [SND]
Dafnis a Chloe 03.04.1986 Balet [SND]
Grand pas z baletu Paquita 03.04.1986 Balet [SND]
"V" - ako Vivaldi 17.6.1986 Balet [SND]
"V" – ako Vivaldi (Čo mi rozpráva človek, čo ti hovorí láska) 17.06.1986 Balet [SND]
Čo mi rozpráva človek (Čo mi rozpráva človek, či ti hovorí láska) 17.06.1986 Balet [SND]
Čo ti hovorí láska (Čo mi rozpráva človek, či ti hovorí láska) 17.06.1986 Balet [SND]
Kvarteto 17.6.1986 Balet [SND]
Kvarteto (Čo mi rozpráva človek, či ti hovorí láska) 17.06.1986 Balet [SND]
Othello 6.11.1986 Balet [SND]
Netopier 27.3.1987 Balet [SND]
Revízor 11.11.1987 Balet [SND]
Večný Orfeus 8.4.1988 Balet [SND]
Extáza ducha (Lux et requiem) 11.11.1988 Balet [SND]
Requiem (Lux et requiem) 11.11.1988 Balet [SND]
Cyrano de Bergerac 31.3.1989 Balet [SND]
Zázračný mandarín 31.3.1989 Balet [SND]
"V" ako Vivaldi 15.4.1989 Balet [SND]
Dialógy ("V" ako Vivaldi) 15.4.1989 Balet [SND]
Diskrepancie ("V" ako Vivaldi) 15.4.1989 Balet [SND]
Hra na lásku - Stmievaničko ("V" ako Vivaldi) 15.4.1989 Balet [SND]
In memoriam ("V" ako Vivaldi) 15.4.1989 Balet [SND]
In memoriam na pamietku všetkým mojim priateľom 15.4.1989 Balet [SND]
V ako Vivaldi ("V" ako Vivaldi) 15.4.1989 Balet [SND]
Giselle 26.1.1990 Balet [SND]
Balety 9.3.1990 Balet [SND]
Balety (Carmen) [obnovená premiéra] 9.3.1990 Balet [SND]
Balety (Dom Bernardy Alby) [obnovená premiéra] 9.3.1990 Balet [SND]
Balety (Romeo a Júlia) 9.3.1990 Balet [SND]
La dame aux camélias 9.6.1990 Balet [SND]
Zvláštna radosť žiť 9.11.1990 Balet [SND]
Slová z úst anjelov 8.2.1991 Balet [SND]
Svadba 8.2.1991 Balet [SND]
Vták Ohnivák 8.2.1991 Balet [SND]
Snehulienka a sedem pretekárov 3.5.1991 Balet [SND]
Labutie jazero 6.11.1991 Balet [SND]
Franz Kafka svetlo v tme 7.1.1992 Balet [SND]
La fille mal gardée alebo Márna opatrnosť 24.4.1992 Balet [SND]
Luskáčik 20.11.1992 Balet [SND]
Ľudia a čas - Projekt ´93 IV. (Les Mutants) 14.05.1993 Balet [SND]
Ľudia a čas - Projekt ´93. I. (Desať tancov v bielom) 14.05.1993 Balet [SND]
Ľudia a čas - Projekt ´93. II. (Magnificat) 14.05.1993 Balet [SND]
Ľudia a čas - Projekt ´93. III. (Kvarteto pre jedného) 14.05.1993 Balet [SND]
Balet, balet, balet (Balet, balet, balet) 30.10.1993 Balet [SND]
Ľúbostný štvoruholník (Balet, balet, balet) 30.10.1993 Balet [SND]
Obrázky z výstavy (Balet, balet, balet) 30.10.1993 Balet [SND]
Svadba [obnovená premiéra](Balet, balet, balet) 30.10.1993 Balet [SND]
Don Quijote 18.2.1994 Balet [SND]
Karneval 18.10.1994 Balet [SND]
Šeherezáda 18.10.1994 Balet [SND]
Paganini 18.11.1994 Balet [SND]
Z rozprávky do rozprávky 15.1.1995 Balet [SND]
Coppélia 17.11.1995 Balet [SND]
Čarodejná láska 26.04.1996 Balet [SND]
Musica slovaca 26.04.1996 Balet [SND]
Svätenie jari 26.04.1996 Balet [SND]
Deti Titanicu 15.11.1996 Balet [SND]
Grand pas z baletu Paquita 25.4.1997 Balet [SND]
Ples kadetov 25.4.1997 Balet [SND]
Carmen 26.9.1997 Balet [SND]
Andersen 24.4.1998 Balet [SND]
Spartakus 19.12.1998 Balet [SND]
Klasická symfónia 31.3.1999 Balet [SND]
Šeherezáda 31.3.1999 Balet [SND]
Adagietto 07.05.1999 Balet [SND]
Magnificat [obnovená premiéra] 07.05.1999 Balet [SND]
Carmina Burana 28.5.1999 Balet [SND]
Requiem 28.05.1999 Balet [SND]
Giselle 5.11.1999 Balet [SND]
Baletný triptych (Adagietto) [obnovená premiéra] 21.01.2000 Balet [SND]
Baletný triptych (Prianie) 21.01.2000 Balet [SND]
Baletný triptych (Svätenie jari) [obnovená premiéra] 21.01.2000 Balet [SND]
Romeo a Júlia 19.1.2001 Balet [SND]
Zvonár z Chrámu Matky Božej 6.4.2001 Balet [SND]
Narodil sa chrobáčik 22.6.2001 Balet [SND]
Spiaca krásavica 25.1.2002 Balet [SND]
Requiem [obnovená premiéra] 06.04.2002 Balet [SND]
Svätenie jari [druhá obnovená premiéra] 06.04.2002 Balet [SND]
Snehulienka a sedem pretekárov [obnovená premiéra] 21.9.2002 Balet [SND]
Rasputin 24.1.2003 Balet [SND]
Bajadéra 25.4.2003 Balet [SND]
Drevený princ 6.11.2003 Balet [SND]
Caligula 20.1.2004 Balet [SND]
Spartakus 7.5.2004 Balet [SND]
Korzár 28.1.2005 Balet [SND]
Sylfida 22.4.2005 Balet [SND]
Keď umrieť znamená žiť 19.5.2005 Balet [SND]
Zmena... 19.5.2005 Balet [SND]
Sen noci svätojánskej 20.1.2006 Balet [SND]
Don Juan 21.4.2006 Balet [SND]
Kurz orientálneho tanca 13.6.2006 Balet [SND]
Warhol 20.4.2007 Balet [SND]
Popolvár 22.6.2007 Balet [SND]
Večer klasických choreografií - Grand Pas Classique z baletu Raymonda 26.10.2007 Balet [SND]
Večer klasických choreografií - Serenáda 26.10.2007 Balet [SND]
Bolero a viac... Bolero 31.12.2007 Balet [SND]
Bolero a viac... Keď umenie znamená žiť 31.12.2007 Balet [SND]
Bolero a viac... Stretnutie s labuťou 31.12.2007 Balet [SND]
Bolero a viac... Zmena 31.12.2007 Balet [SND]
KY-TIME - 68 16.5.2008 Balet [SND]
KY-TIME - Inšpirácia 16.5.2008 Balet [SND]
KY-TIME - Real time 16.5.2008 Balet [SND]
KY-TIME - Šesť tancov 16.5.2008 Balet [SND]
KY-TIME - Un ballo 16.5.2008 Balet [SND]
Ivan Hrozný 19.9.2008 Balet [SND]
Luskáčik 19.12.2008 Balet [SND]
Bolero a viac... Susto 31.12.2008 Balet [SND]
Večer klasických choreografií - Čajkovského pas de deux 7.5.2009 Balet [SND]
Everest 5.11.2009 Balet [SND]
Made in Canada - Pätnásť heterosexuálnych duet 22.5.2010 Balet [SND]
Made in Canada - Štyri ročné obdobia 22.5.2010 Balet [SND]
Balet Gala 2010 23.9.2010 Balet [SND]
Giselle 5.11.2010 Balet [SND]
Onegin 18.2.2011 Balet [SND]
4men (Made in Slovakia) 25.6.2011 Balet [SND]
Anjeli nad mestom (Made in Slovakia) 25.6.2011 Balet [SND]
Narodeniny (Made in Slovakia) 25.6.2011 Balet [SND]
Povolať! (Made in Slovakia) 25.6.2011 Balet [SND]
Malý princ 16.9.2011 Balet [SND]
Odysseus 4.11.2011 Balet [SND]
DUO - Druhá symfónia 3.3.2012 Balet [SND]
DUO - Duende 3.3.2012 Balet [SND]
Spiaca krásavica 25.05.2012 Balet [SND]
Sylfida [obnovená premiéra] 28.9.2012 Balet [SND]
Romeo a Júlia 11.4.2013 Balet [SND]
Narodil sa chrobáčik [obnovená premiéra] 1.6.2013 Balet [SND]
Julio a Romea 17.9.2013 Balet [SND]
Luskáčik 29.11.2013 Balet [SND]
Sen noci svätojánskej 11.4.2014 Balet [SND]
The Tempest 30.5.2014 Balet [SND]
Angelika 27.9.2014 Balet [SND]
The Pieces 20.12.2014 Balet [SND]
Z rozprávky do rozprávky 5.2.2015 Balet [SND]
Korzár 17.4.2015 Balet [SND]
Carmen à la Gypsy Devils 26.9.2015 Balet [SND]
Nižinskij – Boh tanca 27.10.2015 Balet [SND]
Slovenské tance Životy svetiel 19.2.2016 Balet [SND]
BESS – Pocta Rudolfovi Labanovi 27.05.2016 Balet [SND]
Giselle 25.11.2016 Balet [SND]
Romeo a Júlia - Tak ako včera... 13.5.2017 Balet [SND]
Za hranicami hriechu / Bratia Karamazovovci 17.11.2017 Balet [SND]
Fragile & Balet 27.1.2018 Balet [SND]
Esmeralda 11.3.2018 Balet [SND]
Beatles go Baroque 30.11.2018 Balet [SND]
Tulák Chaplin 15.03.2019 Balet [SND]
Don Quijote 22.11.2019 Balet [SND]
Mariša 02.03.1920 Činohra [SND]
Noc na Karlštejne 07.03.1920 Činohra [SND]
Sen noci svätojánskej 11.03.1920 Činohra [SND]
Smrť matky Jugovičovcov 14.03.1920 Činohra [SND]
Vydaj slečny Beulemansovej 17.03.1920 Činohra [SND]
Majiteľ hút 21.03.1920 Činohra [SND]
Pustatina 22.03.1920 Činohra [SND]
Sapfo 25.03.1920 Činohra [SND]
Posledný muž 29.03.1920 Činohra [SND]
Mrak 01.04.1920 Činohra [SND]
Pani mincmajstrová 07.04.1920 Činohra [SND]
Utajované zlo 12.04.1920 Činohra [SND]
Naša babička 28.04.1920 Činohra [SND]
Španielska muška 29.04.1920 Činohra [SND]
Vojnarka 01.05.1920 Činohra [SND]
Oblaky 02.05.1920 Činohra [SND]
Hedda Gablerová 05.05.1920 Činohra [SND]
Diablica 09.05.1920 Činohra [SND]
Princezná Púpavienka 14.05.1920 Činohra [SND]
Evine dcéry 20.05.1920 Činohra [SND]
Hriech 21.05.1920 Činohra [SND]
V službe 21.05.1920 Činohra [SND]
Sveta pán v župane 25.05.1920 Činohra [SND]
Strašidlá 03.06.1920 Činohra [SND]
1795 11.06.1920 Činohra [SND]
Ranný súmrak 11.06.1920 Činohra [SND]
U Butteauovcov 11.06.1920 Činohra [SND]
Pre šťastie 23.06.1920 Činohra [SND]
Bezmenná 27.06.1920 Činohra [SND]
Ján Hus 04.07.1920 Činohra [SND]
Hana 01.11.1920 Činohra [SND]
Naši furianti 02.11.1920 Činohra [SND]
Leto 03.11.1920 Činohra [SND]
Lúpežník 04.11.1920 Činohra [SND]
Vo víre 08.11.1920 Činohra [SND]
Čokoládová princezná 14.11.1920 Činohra [SND]
Revolučná svadba 16.11.1920 Činohra [SND]
Kráľovská výsosť 22.11.1920 Činohra [SND]
Strakonický gajdoš 26.11.1920 Činohra [SND]
Vláda tmy 29.11.1920 Činohra [SND]
Manžel šibal 03.12.1920 Činohra [SND]
Rozkošná príhoda 16.12.1920 Činohra [SND]
Z otroctva vekov 18.12.1920 Činohra [SND]
Nora 20.12.1920 Činohra [SND]
Pani Montespanová 27.12.1920 Činohra [SND]
Dáma s kaméliami 29.12.1920 Činohra [SND]
Ideálny manžel 07.01.1921 Činohra [SND]
Maškrta 10.01.1921 Činohra [SND]
Zvíkovský rarášok 10.01.1921 Činohra [SND]
Jedenáste prikázanie 21.01.1921 Činohra [SND]
Kráľ 31.01.1921 Činohra [SND]
Nížina 10.02.1921 Činohra [SND]
Lampáš 14.02.1921 Činohra [SND]
Vlci 28.02.1921 Činohra [SND]
Madame Sans-Gêne 04.03.1921 Činohra [SND]
Deti 08.03.1921 Činohra [SND]
Májový večer 17.03.1921 Činohra [SND]
Všetci traja 17.03.1921 Činohra [SND]
Za mesačnej noci 17.03.1921 Činohra [SND]
Palackého trieda čís. 27 20.03.1921 Činohra [SND]
Papá 31.03.1921 Činohra [SND]
Pani majorka 07.04.1921 Činohra [SND]
Vina 13.04.1921 Činohra [SND]
Sedliacka nevesta 19.04.1921 Činohra [SND]
Podpaľačova dcéra 24.04.1921 Činohra [SND]
M. D. Rettigová 03.09.1921 Činohra [SND]
Tretie zvonenie 05.09.1921 Činohra [SND]
Otec 7.9.1921 Činohra [SND]
Na čom záleží 17.9.1921 Činohra [SND]
Inkognito 25.09.1921 Činohra [SND]
Frak 01.10.1921 Činohra [SND]
R.U.R. 12.10.1921 Činohra [SND]
Pani z prímoria 27.10.1921 Činohra [SND]
Karel Havlíček Borovský 31.10.1921 Činohra [SND]
Posol 08.11.1921 Činohra [SND]
Revízor 22.11.1921 Činohra [SND]
Pygmalion 30.11.1921 Činohra [SND]
Svadba Krečinského 12.12.1921 Činohra [SND]
Chudobná rodina 14.12.1921 Činohra [SND]
Kupec benátsky 21.12.1921 Činohra [SND]
Ôsma žena Modrofúzova 04.01.1922 Činohra [SND]
Lakomec 13.01.1922 Činohra [SND]
Smiešne preciózky 23.01.1922 Činohra [SND]
Zdravý nemocný 23.01.1922 Činohra [SND]
Morská panna 05.02.1922 Činohra [SND]
Tanečnica 13.02.1922 Činohra [SND]
Honorár 20.02.1922 Činohra [SND]
Pytačky 20.02.1922 Činohra [SND]
Pražský žid 02.03.1922 Činohra [SND]
Mesiac nad riekou 09.03.1922 Činohra [SND]
Rastislav 17.03.1922 Činohra [SND]
Rozvod 31.03.1922 Činohra [SND]
Jozefka má hlas 11.04.1922 Činohra [SND]
Romeo a Júlia 25.04.1922 Činohra [SND]
Lejak 19.08.1922 Činohra [SND]
Malá Scampolo 22.08.1922 Činohra [SND]
Keď vinič zakvitne 25.08.1922 Činohra [SND]
Kokoko-dák! 27.08.1922 Činohra [SND]
V pravú chvíľu 29.08.1922 Činohra [SND]
Vodné družstvo 08.09.1922 Činohra [SND]
Vejár lady Windermerovej 15.09.1922 Činohra [SND]
O Adrienu 27.09.1922 Činohra [SND]
Zo života hmyzu 29.09.1922 Činohra [SND]
Súd lásky 13.10.1922 Činohra [SND]
Otec 17.10.1922 Činohra [SND]
Jurkov sen 01.11.1922 Činohra [SND]
Matka 03.11.1922 Činohra [SND]
Scapinove šibalstvá 03.11.1922 Činohra [SND]
Sveta pán v župane 15.11.1922 Činohra [SND]
Požiar vášní 01.12.1922 Činohra [SND]
Tkáči 05.12.1922 Činohra [SND]
Vec Makropulos 22.12.1922 Činohra [SND]
Posledný muž 31.12.1922 Činohra [SND]
500 % 08.01.1923 Činohra [SND]
Čakanky 22.01.1923 Činohra [SND]
Skrotenie zlej ženy 02.02.1923 Činohra [SND]
Flachsmann vychovávateľ 09.02.1923 Činohra [SND]
Revolučná svadba 20.02.1923 Činohra [SND]
Firma 28.02.1923 Činohra [SND]
Utajované zlo 05.03.1923 Činohra [SND]
Chlieb 15.03.1923 Činohra [SND]
Červený talár 08.05.1923 Činohra [SND]
Ťava uchom ihly 29.08.1923 Činohra [SND]
Palackého trieda čís. 27 01.09.1923 Činohra [SND]
Neľudská zem 05.09.1923 Činohra [SND]
Záveje 10.09.1923 Činohra [SND]
Žena majetok 13.9.1923 Činohra [SND]
Koncert 22.9.1923 Činohra [SND]
V tichej uličke 24.9.1923 Činohra [SND]
Pol srdca 27.9.1923 Činohra [SND]
Pán Pim pletkár 1.10.1923 Činohra [SND]
Vzbura 5.10.1923 Činohra [SND]
Ráno, deň a noc 13.10.1923 Činohra [SND]
Cyrano z Bergeracu 17.10.1923 Činohra [SND]
Lampáš 27.10.1923 Činohra [SND]
Diabol 29.10.1923 Činohra [SND]
Nová firma 5.11.1923 Činohra [SND]
Ňu 12.11.1923 Činohra [SND]
Kráľ Harlekýn 27.11.1923 Činohra [SND]
Smrť matky Jugovičovcov 1.12.1923 Činohra [SND]
Poklesky 15.12.1923 Činohra [SND]
Šesť postáv hľadá autora 17.12.1923 Činohra [SND]
Katakomby 23.12.1923 Činohra [SND]
Bytová núdza 31.12.1923 Činohra [SND]
Potopený zvon 9.1.1924 Činohra [SND]
Čln na mori 25.1.1924 Činohra [SND]
Stará hádanka 25.1.1924 Činohra [SND]
Lilka Grünová 4.2.1924 Činohra [SND]
Kolíska 7.2.1924 Činohra [SND]
Jedenáste prikázanie 14.2.1924 Činohra [SND]
Sen noci svätojánskej 23.2.1924 Činohra [SND]
Radúz a Mahuliena 19.3.1924 Činohra [SND]
Satanova maska 8.5.1924 Činohra [SND]
4 x 2 + 1 25.8.1924 Činohra [SND]
Iný vzduch 27.8.1924 Činohra [SND]
Čech a Nemec 1.9.1924 Činohra [SND]
Pani prezidentová 5.9.1924 Činohra [SND]
U bieleho koníčka 09.09.1924 Činohra [SND]
Juraj Dandin 18.9.1924 Činohra [SND]
Nútená svadba 18.9.1924 Činohra [SND]
Láska bdie 22.9.1924 Činohra [SND]
Žižkova smrť 11.10.1924 Činohra [SND]
Druhá mladosť 20.10.1924 Činohra [SND]
Tma 30.10.1924 Činohra [SND]
Prúd 10.11.1924 Činohra [SND]
Noc na Karlštejne 13.11.1924 Činohra [SND]
To 17.11.1924 Činohra [SND]
V panskom čeľadníku 9.12.1924 Činohra [SND]
Zábavy v láske 29.12.1924 Činohra [SND]
Charleyho teta 5.1.1925 Činohra [SND]
Naši furianti 21.1.1925 Činohra [SND]
Následky dostaveníčka 30.1.1925 Činohra [SND]
Hamlet 4.2.1925 Činohra [SND]
Cyprienna 13.2.1925 Činohra [SND]
Pygmalion 22.2.1925 Činohra [SND]
Smrť Ďurka Langsfelda 8.3.1925 Činohra [SND]
Kocúrkovo 13.3.1925 Činohra [SND]
Peg môjho srdca 20.3.1925 Činohra [SND]
Periféria 20.08.1925 Činohra [SND]
Domov 21.8.1925 Činohra [SND]
Rozmajrín 31.8.1925 Činohra [SND]
Ulietla mi prepelička 9.9.1925 Činohra [SND]
Jánošík 18.9.1925 Činohra [SND]
Madla z tehelne 23.9.1925 Činohra [SND]
Huncút Pseudolus 9.10.1925 Činohra [SND]
Tartuffe 9.10.1925 Činohra [SND]
Cárovič Alexej 23.10.1925 Činohra [SND]
Mlynár a jeho dieťa 1.11.1925 Činohra [SND]
Mariša 07.11.1925 Činohra [SND]
Čo je najhlavnejšie 20.11.1925 Činohra [SND]
Herodes a Herodias 27.11.1925 Činohra [SND]
Sova Zuza 5.12.1925 Činohra [SND]
Buridanov osol 7.12.1925 Činohra [SND]
Mnoho kriku pre nič 18.12.1925 Činohra [SND]
Drotár 06.01.1926 Činohra [SND]
Rozkošná príhoda 13.01.1926 Činohra [SND]
Pražský flamender 17.1.1926 Činohra [SND]
Zlatý močiar 27.1.1926 Činohra [SND]
Gardový poručík 29.1.1926 Činohra [SND]
Divá kačka 12.2.1926 Činohra [SND]
Florentská tragédia 26.2.1926 Činohra [SND]
Salome 26.2.1926 Činohra [SND]
Pani mincmajstrová 6.3.1926 Činohra [SND]
Zvíkovský rarášok 6.3.1926 Činohra [SND]
Na rozcestí 17.3.1926 Činohra [SND]
Chúlostivá história 19.3.1926 Činohra [SND]
Kriedový kruh 16.4.1926 Činohra [SND]
Krpčeky svätého Floriána 29.4.1926 Činohra [SND]
Kvietok prérie 7.5.1926 Činohra [SND]
Dievča ako kvet 23.8.1926 Činohra [SND]
Živé bábky 30.8.1926 Činohra [SND]
Večná mladosť 16.9.1926 Činohra [SND]
Bobrový kožuch 23.9.1926 Činohra [SND]
Ženba 8.10.1926 Činohra [SND]
Strakonický gajdoš 21.10.1926 Činohra [SND]
Reštavrácia 10.11.1926 Činohra [SND]
Dráma v rodine Bukinových 11.11.1926 Činohra [SND]
Prístav 11.11.1926 Činohra [SND]
Slečna Júlia 11.11.1926 Činohra [SND]
Náš pán minister 17.11.1926 Činohra [SND]
Ulička odvahy 26.11.1926 Činohra [SND]
Manželstvo na skúšku 4.12.1926 Činohra [SND]
Tragédia človeka 11.12.1926 Činohra [SND]
Emigrant 12.12.1926 Činohra [SND]
Náš pán farár 23.12.1926 Činohra [SND]
Keby som mal milión! 31.12.1926 Činohra [SND]
Každý múdry je dosť hlúpy 7.1.1927 Činohra [SND]
Nezrelé ovocie 20.1.1927 Činohra [SND]
Čokoládová princezná 2.2.1927 Činohra [SND]
Ten, ktorého zauškujú 05.02.1927 Činohra [SND]
Modche a Rézi 11.2.1927 Činohra [SND]
Monna Vanna 24.2.1927 Činohra [SND]
C. a k. armáda 4.3.1927 Činohra [SND]
Hotel Zázračná voda 19.3.1927 Činohra [SND]
Chatrč 23.3.1927 Činohra [SND]
Magdaléna 23.3.1927 Činohra [SND]
Muž osudu 23.3.1927 Činohra [SND]
Jacquelina 6.4.1927 Činohra [SND]
V zajatí 7.4.1927 Činohra [SND]
Žena a zlodej 9.4.1927 Činohra [SND]
Chlapec netýkavka 13.4.1927 Činohra [SND]
Hra v kaštieli 27.4.1927 Činohra [SND]
Dr. Juci Szabóová 4.5.1927 Činohra [SND]
Grand hotel Nevada 29.8.1927 Činohra [SND]
Boží človek 2.9.1927 Činohra [SND]
Študent nezbedník 9.9.1927 Činohra [SND]
Adam Stvoriteľ 23.09.1927 Činohra [SND]
Janko v zakliatom zámku 28.9.1927 Činohra [SND]
Zemetrasenie 21.10.1927 Činohra [SND]
Noc na Karlštejne 29.10.1927 Činohra [SND]
Advokátka Bolbecová 2.11.1927 Činohra [SND]
Hra o láske a smrti 16.11.1927 Činohra [SND]
Praha - Brno - Bratislava 25.11.1927 Činohra [SND]
Bludár 9.12.1927 Činohra [SND]
Ako sa švec Ivánek princom stal 10.12.1927 Činohra [SND]
Mlynár Filuta 21.12.1927 Činohra [SND]
Ťava uchom ihly 26.12.1927 Činohra [SND]
Rozprávka zimného večera 29.12.1927 Činohra [SND]
Ľalia z baru 1.1.1928 Činohra [SND]
Dover - Calais 12.1.1928 Činohra [SND]
Viktória 15.1.1928 Činohra [SND]
Zamilovaná 15.1.1928 Činohra [SND]
Nadčlovek 27.1.1928 Činohra [SND]
Elektra 3.2.1928 Činohra [SND]
Ifigénia na Tauride 3.2.1928 Činohra [SND]
Belasý encián 17.2.1928 Činohra [SND]
So srdcom si nezahrávať 22.2.1928 Činohra [SND]
Leonia 1.3.1928 Činohra [SND]
Morálka pani Dulskej 9.3.1928 Činohra [SND]
Živnosť pani Warrenovej 10.3.1928 Činohra [SND]
Opičiak Fuk 14.3.1928 Činohra [SND]
Večer trojkráľový 23.3.1928 Činohra [SND]
Staviteľ Solness 12.4.1928 Činohra [SND]
Peer Gynt 20.4.1928 Činohra [SND]
Dobrý vojak Švejk 27.4.1928 Činohra [SND]
O polnoci 11.5.1928 Činohra [SND]
Lolino manželstvo 18.8.1928 Činohra [SND]
Ôsma a prvá 20.8.1928 Činohra [SND]
Lišiak Stavinoha 4.9.1928 Činohra [SND]
Živá mŕtvola 09.09.1928 Činohra [SND]
Anna Kareninová 14.9.1928 Činohra [SND]
Chová sa Constance správne ? 28.9.1928 Činohra [SND]
Bačova žena 4.10.1928 Činohra [SND]
Lúpežník 13.10.1928 Činohra [SND]
Statky - zmätky 30.10.1928 Činohra [SND]
Orlík 11.11.1928 Činohra [SND]
Dáma so slnečnicou 30.11.1928 Činohra [SND]
Bengle 21.12.1928 Činohra [SND]
Dve laurinky 31.12.1928 Činohra [SND]
Když jsem plela len aneb Hrůžostrašné mordy v Petržálce 31.12.1928 Činohra [SND]
Veta za vetu 4.1.1929 Činohra [SND]
Vyvrheli 10.1.1929 Činohra [SND]
Vtáci 20.1.1929 Činohra [SND]
Mamička 7.2.1929 Činohra [SND]
Už sú všetci v jednom vreci 7.2.1929 Činohra [SND]
Plukovník Švec 10.2.1929 Činohra [SND]
XYZ 21.2.1929 Činohra [SND]
Súboj lásky 22.2.1929 Činohra [SND]
Dáma s kaméliami 23.2.1929 Činohra [SND]
Pekelník 8.3.1929 Činohra [SND]
Čaj u pána senátora 15.3.1929 Činohra [SND]
Obrátenie Ferdiša Pištoru 4.4.1929 Činohra [SND]
Oči zo všetkých najkrajšie 18.4.1929 Činohra [SND]
To je komédia 25.4.1929 Činohra [SND]
Nepoznáte slečnu Suzy? 11.5.1929 Činohra [SND]
To nepoznáte slečnu Suzy 11.5.1929 Činohra [SND]
Srdce na uzde 26.8.1929 Činohra [SND]
Je Mary Duganová vinná? 4.9.1929 Činohra [SND]
Week - end 12.9.1929 Činohra [SND]
Svätý Václav 29.9.1929 Činohra [SND]
Peniaze ležia na ulici 9.10.1929 Činohra [SND]
Komédia omylov 17.10.1929 Činohra [SND]
Ženský zákon 30.10.1929 Činohra [SND]
Muž z tmy 9.11.1929 Činohra [SND]
Abeceda úspechu 13.11.1929 Činohra [SND]
Hedda Gablerová 24.11.1929 Činohra [SND]
Jedenáste prikázanie 27.11.1929 Činohra [SND]
V kulisách duše 11.12.1929 Činohra [SND]
Cvrček pri ohnisku 20.12.1929 Činohra [SND]
Miss Hobbsová 9.1.1930 Činohra [SND]
Keď hračky ožijú 18.01.1930 Činohra [SND]
Manžel šibal 19.1.1930 Činohra [SND]
Sanin 5.2.1930 Činohra [SND]
Prekvapenie 19.2.1930 Činohra [SND]
Mariša 02.03.1930 Činohra [SND]
Posledná symfónia 15.03.1930 Činohra [SND]
Trikrát svadba 16.03.1930 Činohra [SND]
Prípad detektíva Greya 22.03.1930 Činohra [SND]
Popoluška Patsy 30.3.1930 Činohra [SND]
Vojnarka 4.4.1930 Činohra [SND]
Medové týždne 10.04.1930 Činohra [SND]
Trio 12.04.1930 Činohra [SND]
Cudný don Juan 22.4.1930 Činohra [SND]
Michelina 26.04.1930 Činohra [SND]
Posvätný plameň 1.5.1930 Činohra [SND]
Pravda víťazí 10.5.1930 Činohra [SND]
Moja sesternica z Varšavy 12.05.1930 Činohra [SND]
Polámaný rebrík 20.05.1930 Činohra [SND]
Karol a Anna 25.05.1930 Činohra [SND]
Či poznáte môjho synovca? 09.06.1930 Činohra [SND]
Jeho prvá žena 11.06.1930 Činohra [SND]
Kontrolór spacích vagónov 19.6.1930 Činohra [SND]
Na letnom byte 29.06.1930 Činohra [SND]
Milenec pani Vidalovej 01.07.1930 Činohra [SND]
Druhý breh 1.9.1930 Činohra [SND]
Pre šťastie 04.09.1930 Činohra [SND]
Dobrý priateľ 05.09.1930 Činohra [SND]
Krútňava 05.09.1930 Činohra [SND]
Polnočný vlak 16.09.1930 Činohra [SND]
Dobrodružstvo pani Ireny 19.9.1930 Činohra [SND]
Anna Christie 27.09.1930 Činohra [SND]
Posledný lord 29.9.1930 Činohra [SND]
Zabitý 07.10.1930 Činohra [SND]
Veľké upratovanie 10.10.1930 Činohra [SND]
Krutohlavci 21.10.1930 Činohra [SND]
Milá nepriateľka 25.10.1930 Činohra [SND]
V agónii 31.10.1930 Činohra [SND]
Čarodejník 08.11.1930 Činohra [SND]
Princ a Jano 12.11.1930 Činohra [SND]
Jazzový spevák 22.11.1930 Činohra [SND]
Koráb Tenacity 22.11.1930 Činohra [SND]
Hotel Ritz 6.12.1930 Činohra [SND]
Hrnček šťastia 09.12.1930 Činohra [SND]
Prvý román 19.12.1930 Činohra [SND]
Čomu sa hovorí láska 20.12.1930 Činohra [SND]
Zlý duch Lumpaci vagabundus 31.12.1930 Činohra [SND]
Jožko Púčik a jeho kariéra 09.01.1931 Činohra [SND]
Kráľovna snehu 14.1.1931 Činohra [SND]
Jacquelina, prečo? 17.1.1931 Činohra [SND]
Život je krásny 6.2.1931 Činohra [SND]
Fabrika mladosti 07.02.1931 Činohra [SND]
Hlúpy Jano medzi čertami 13.2.1931 Činohra [SND]
Veľká Katarína 21.2.1931 Činohra [SND]
Žena, ktorá si kúpila muža 21.02.1931 Činohra [SND]
Pre tatíčka prezidenta 7.3.1931 Činohra [SND]
Päsť 13.03.1931 Činohra [SND]
Les 15.03.1931 Činohra [SND]
Dobrá víla 26.3.1931 Činohra [SND]
Kupec benátsky 26.3.1931 Činohra [SND]
Kúzlo Sitna 15.4.1931 Činohra [SND]
Raj na zemi 25.4.1931 Činohra [SND]
Huk a Fuk alebo Prvý apríl 7.6.1931 Činohra [SND]
Radúz a Mahuliena 01.09.1931 Činohra [SND]
Malajský šíp 03.09.1931 Činohra [SND]
Sex-appeal 05.09.1931 Činohra [SND]
Kvadratúra kruhu 15.09.1931 Činohra [SND]
Láska na vidieku 17.9.1931 Činohra [SND]
Julietta si kúpi dieťa 19.9.1931 Činohra [SND]
Búrka v pohári 30.09.1931 Činohra [SND]
Ako Gašparko vyliečil princeznú 7.10.1931 Činohra [SND]
Zlaté hodinky 13.10.1931 Činohra [SND]
Gašparko, Škrhola a Pivoňka 14.10.1931 Činohra [SND]
Karolína 15.10.1931 Činohra [SND]
Gašparko vždy zvíťazí 24.10.1931 Činohra [SND]
Ako Gašparko nelenil, aby princa oženil 7.11.1931 Činohra [SND]
Gašparko, princezná a drak 7.11.1931 Činohra [SND]
Kráľ Svätopluk 17.11.1931 Činohra [SND]
Všetko pre Marion 22.11.1931 Činohra [SND]
Tieň 24.11.1931 Činohra [SND]
Okienko 25.11.1931 Činohra [SND]
Alžbeta Anglická 03.12.1931 Činohra [SND]
Ako Gašparko zachránil mlynára Lukáša v deň svätého Mikuláša 5.12.1931 Činohra [SND]
Gašparko v Betleheme 12.12.1931 Činohra [SND]
Šport a láska 17.12.1931 Činohra [SND]
Slávny rodák 18.12.1931 Činohra [SND]
Tajomný letec 18.12.1931 Činohra [SND]
Hamlet 22.12.1931 Činohra [SND]
Matka 26.12.1931 Činohra [SND]
Kotrmelce mladosti 28.12.1931 Činohra [SND]
Gašparko v Kocúrkove 2.1.1932 Činohra [SND]
Ďakujem za službu 13.01.1932 Činohra [SND]
Konto X 19.01.1932 Činohra [SND]
Na hodoch u Škrholovcov 20.1.1932 Činohra [SND]
Vyšetrovacia väzba 21.01.1932 Činohra [SND]
Milovať je nemoderné 05.02.1932 Činohra [SND]
Ideálny manžel 09.02.1932 Činohra [SND]
Krivoprísažný prešporský radný pán 17.2.1932 Činohra [SND]
O zakliatom srdiečku 20.2.1932 Činohra [SND]
Bigamia 23.02.1932 Činohra [SND]
Vlčie duše 24.02.1932 Činohra [SND]
Sacherova torta 27.02.1932 Činohra [SND]
Slabé pohlavie 10.03.1932 Činohra [SND]
Čo nedokázal Škrhola s Gašparkom, dokázali zvieratká 19.3.1932 Činohra [SND]
Robert a Mariana 08.04.1932 Činohra [SND]
Morfium 15.04.1932 Činohra [SND]
Kto z nich bol najmúdrejší? 16.4.1932 Činohra [SND]
Požičiam ti svoju manželku 22.04.1932 Činohra [SND]
Faust 28.04.1932 Činohra [SND]
Právo na hriech 05.05.1932 Činohra [SND]
Manželstvo na výpoveď 17.05.1932 Činohra [SND]
Intímny život 26.05.1932 Činohra [SND]
Fanny (Malajský šíp II. diel) 17.09.1932 Činohra [SND]
Búrka 30.09.1932 Činohra [SND]
Rozum rodiny 11.10.1932 Činohra [SND]
Gentleman 18.10.1932 Činohra [SND]
Nový život 29.10.1932 Činohra [SND]
Zlatovlasá Mahulienka a zakliaty princ 29.10.1932 Činohra [SND]
Na dne 22.11.1932