Munk Štefan

Meno:  Munk Štefan
Pohlavie:  muž
Miesto narodenia:  Topolovec, Rumunsko
Miesto úmrtia:  Komárno
Vzdelanie:  1920 - 1924 Súkromná dramatická škola ö. Faragóa v Košiciach, v Budapešti
Povolanie:  herec operetný spevák režisér

Postavy

Rola Premiéra Inscenácia Divadlo Meno
Harald Wills 25.4.1931 Miss Amerika Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
Jimm Kenyon 25.8.1931 Rose Marie Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
Adam Radimski 27.9.1931 Primavera Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
Krištof 18.10.1931 Zlatá pani majstrová Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
John Webster 29.11.1931 Viktória a jej husár Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
Kalman Fothy 31.12.1931 Unáša ženu Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
Julian 10.1.1932 Českí muzikanti Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
Gróf Olaf Güldenstjerna 6.2.1932 Zimný románik Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
Gustáv 19.3.1932 Zem úsmevov Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
R. H. Stone 14.4.1932 Kvet Havaja Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
Gróf Tassilo Wittenburg 14.5.1932 Grófka Marica Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
Frank Norman 28.2.1931 Dolly Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
Kapitán Kolounický 22.10.1932 Veselé manévre Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
René Boislurette 12.11.1932 Cudná Zuzana Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
Gróf Danielo 9.2.1933 Veselá vdova Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
Lord Harry Thornwel 20.9.1931 Pepina Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
Pluto (Aristeus) 3.9.1932 Orfeus v podsvetí Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
Charlie 24.9.1932 Maya Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
André 17.01.1947 Šťastie do domu Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
Adolf Hortigán 21.02.1947 Krajčír na zámku Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
Generál 18.04.1947 Slamený klobúk Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
Druhý lekár 23.11.1948 Pán z Prasiatkova Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
Prvý Švajčiar 23.11.1948 Pán z Prasiatkova Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
Cocarel 25.02.1949 Sporiteľnička Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
Bobodejov 14.1.1950 Nepriatelia Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
Riaditeľ 22.4.1950 Výbava s monogramom Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
Mikuli 8.7.1950 Strakonický gajdoš Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
Obuvník 7.11.1925 Periféria Východoslovenské národné divadlo Munk

Tvorca

Tvorca Premiéra Inscenácia Divadlo Meno
preklad 27.9.1931 Primavera Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 27.9.1931 Primavera Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
preklad 31.12.1931 Unáša ženu Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 31.12.1931 Unáša ženu Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 29.11.1931 Viktória a jej husár Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 14.4.1932 Kvet Havaja Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
preklad 29.5.1932 Nočný motýlik Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 29.5.1932 Nočný motýlik Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
preklad 24.9.1932 Maya Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
preklad 22.10.1932 Veselé manévre Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 01.12.1946 Ženba Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 17.01.1947 Šťastie do domu Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 18.04.1947 Slamený klobúk Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 25.06.1947 Nič sa nestalo Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 24.09.1947 Sen noci operetnej Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
režijná spolupráca 09.11.1947 Žobrácka opera Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 19.12.1947 Mamzelle Nitouche Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 05.05.1948 Dve hrdinstvá pána Celestína Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 01.10.1948 Ťava uchom ihly Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 11.1.1949 Už Adam a Eva Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 25.02.1949 Sporiteľnička Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 27.04.1949 Stará história Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 10.06.1949 Pán plukovník chce spať Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 11.10.1949 Sokyňa Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 11.3.1950 Filmová hviezda Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 22.4.1950 Výbava s monogramom Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 3.11.1950 Poľovačka v Záhoranoch Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 28.2.1951 Divoký západ Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 6.7.1951 Tretie zvonenie Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 15.2.1952 Darmožráči Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 23.5.1952 Svadba s venom Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 11.12.1952 Záporožec za Dunajom Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 6.6.1953 Keto a Kote Slovenské národné divadlo Bratislava Munk
réžia 30.11.1962 Lampáš Slovenské komorné divadlo Martin Munk
réžia 20.11.1954 Dom u troch dievčatiek Divadlo Nová scéna Bratislava Munk
réžia 5.4.1955 Netopier Divadlo Nová scéna Bratislava Munk
réžia 11.6.1953 Popoluška Dedinské divadlo Munk
réžia 11.03.1956 Zdravý nemocný Dedinské divadlo Munk
réžia 19.05.1955 Pytači Krajové divadlo Nitra Munk
réžia 13.02.1953 Svadba s venom Dedinské divadlo Munk
réžia 05.12.1952 Július Fučík Dedinské divadlo Munk
réžia 19.11.1955 Pozdná láska Dedinské divadlo Munk
réžia 13.07.1955 Kalinový háj Dedinské divadlo Munk
réžia 31.1.1953 Krst ohňom Slovenské komorné divadlo Martin Munk
réžia 1.4.1953 Ženba Slovenské komorné divadlo Martin Munk
réžia 13.6.1953 Ruská otázka Slovenské komorné divadlo Martin Munk
réžia 29.8.1953 Pytačky (Veselý divadelný večer) Slovenské komorné divadlo Martin Munk
réžia 29.8.1953 Vy ste farár? (Veselý divadelný večer) Slovenské komorné divadlo Martin Munk
réžia 26.9.1953 Lakomec Slovenské komorné divadlo Martin Munk
réžia 14.11.1953 Čikoš Slovenské komorné divadlo Martin Munk
réžia 25.2.1954 Mosty na východ Slovenské komorné divadlo Martin Munk
réžia 3.6.1954 Darmožráči Slovenské komorné divadlo Martin Munk
réžia 15.1.1955 Barbier zo Sevilly Slovenské komorné divadlo Martin Munk
réžijná spolupráca 4.8.1955 Zlatý človek Slovenské komorné divadlo Martin Munk
réžia 26.2.1959 Bláznivá nedeľa Slovenské komorné divadlo Martin Munk
réžia 23.4.1959 Figarova svadba Slovenské komorné divadlo Martin Munk
réžia 22.1.1960 Pytači Slovenské komorné divadlo Martin Munk
réžia 4.11.1960 Orgovánový sad Slovenské komorné divadlo Martin Munk
réžia 26.5.1961 Vidorovci Slovenské komorné divadlo Martin Munk
réžia 11.10.1961 Šli krajčíri šírym svetom Slovenské komorné divadlo Martin Munk
réžia 2.3.1962 Irkutský príbeh Slovenské komorné divadlo Martin Munk
réžia 08.09.1952 Marcipánová chalúpka Dedinské divadlo Munk